Bu ay Ankara Son Salı buluşması Şener’lerin evsahipliğinde 27 Mayıs Salı günü yapıldı.
Duyuru :
Sevgili Liste, 
Bu kez çok farklı bir Salılamaca duyurusu ile karşınızdayım… 
27 Mayıs 2014 tarihindeki “Ankaralamaca”mızı;   dünya tatlısı arkadaşlarımız Melek ve Beyazıt Şener’in daveti üzerine İncek’teki evlerinin bahçesinde mangal partisi ile gerçekleştiriyoruz.. 
Sevgili Melek mangalın kendilerine ait olduğunu kesinlikle karıştırmayacağını söyledi.. Ben ise ancak,   diğer meze ve tatlıların bizler tarafından  organize edileceğini zorla kabul ettirdim.. 
Grup içinde menü paylaşımının fazla mesaj kirliliğine neden olacağından ve de Melek’in mangal miktarını ayarlayabilmesi için katılımınızı en geç 23 Mayıs 2014 Cuma akşamına kadar bildirmenizi rica ediyorum.. 
Cuma akşamından sonra katılacaklarla kapalı grup yazışarak diğer yiyecek ve içeceklerin paylaşımını yapacağız.. 
Sevgili Beyazıt ve Melek’e şimdiden bu nazik davetleri ve bizlere güzel evlerinin kapılarını açtıkları için yüzlerce teşekkürler.. .
Böyle bir grubun parçası olmaktan duyduğum mutluluk sonsuz.. 
Hep çok sağlıklı ve güzel günlerde beraber olmak dileğimle..
Öznur Bekişoğlu Tunçelli 
Yer : ŞENER MANSION – Ankara
Tarih : 27 Mayıs 2014 Salı
Katılanlar : Ahmet Zileli-Eşi ve çocukları, Altan Ersin, Arzu-Mendost Dirlik, Banu-Beril Yavuz, Erhan-Deniz Erdem, Feyza-Uğur Karavelioğlu, Hayri-Zeynepcan Solmaz, Kamil Ayrancıoğlu, Manolya Tokalı, Melek-Beyazıt-Gaye Şener, Necil-Lale Öztürel, Nesrin Demirsoy, Oruç Karamullaoğlu, Öznur Tunçelli, Serap Çuhadaroğlu, Şebnem Bora ve Doğa, Yalçın Onat, Zafer-Defne Dursunkaya
Geceden :
Öznur ertesi günü çok güzel yazmış yaşanan güzellikleri… Bizlere evlerini açmaları ötesinde koskocaman yüreklerini açan dünya tatlısı Melek ve Beyazıt’a ve tabii ki… kızları Gaye’ye… Piyano ile bize müzik ziyafeti çeken… Melek’e… Zafer’e… Şebnem’in yakışıklı oğlu Doruk’a… ve ve… piyanonun başına geçip,  1. ve 52. tuşuna basarak resital veren Necil’e…  ve tabii ki…  Serap’a…  ve geceye katılan tüm dostlara ben hiç usanmadan bıkmadan bir kez daha İYİ Kİ VARSINIZ diyorum… ve yüzlerce teşekkür ediyorum… Bu güzel birlikteliğimiz hiç bitmesin… hep sağlıklı ve neşeli günlerde beraber olalım… teşekkürler Şener’ler…
RENKLİ : 40-DSC_8598