Bu ay Ankara Son Salı buluşması 23.Şubat.2016 Salı günü Ney’le Mey’le de yapıldı…
 
 
 
Duyuru
Sevgili Liste,
yaşadığımız zor günler karşısında beraberliğimiz çok daha fazla önem kazanıyor.. bu nedenle salılamacamızın tarihinde bir değişiklik yapmıyoruz..
Çayyolu’ndan ve şehirden gelen arkadaşlarımızın ulaşımını düşünerek bu kez.. Armada Hayat Sokağında yeni bir mekanda olacağız..
umuyorum bu yaşadığımız son üzüntüdür.. öyle üzgünüm ki şu an bu mesajı yazarken kelimeleri bile toparlayamıyorum..
hep güzel sağlıklı günlerde beraber olmak dileğimi inadına yineliyorum..
sevgiyle kalın..
öznur
Lütfen katılımınızı en geç pazartesi günü öğlene kadar bildiriniz.. 
Tarih       : 23 Şubat 2016
Saat        : 19:30 dan itibaren
Mekan     : Ney’le Mey’le
Adres       : Via Flat İş Merkezi  / Armada Hayat Sokağı Devamı Söğütözü Ankara
Menü        : Fix Menü
Ordövr tabağı (beyaz peynir , hamsi, fesleğen soslu mezgit , Köpoğlu, yoğurtlu semizotu, patlıcan salata, ezme.) ; Salata; Balık (levrek ızgara) ; 2 kadeh yerli alkollü ya da alkolsüz içecek; Meyve, tatlı ve çay kahve ikramı Yemek Bedeli   : alkolsüz 65 (yemek + servis)  alkollü  80 (yemek + servis)
     
   
     
Yer : Ney’le Mey’le – Ankara
     
   
     
Tarih : 23.Şubat.2016 Salı
     
   
     
Katılanlar : Afife Öncü, Attila-Füsun Ataç, Berna İzat, Deniz Yalçın, Dilek Berilgen, Edibe Bezircilioğlu, Emine Zehra Yorgancıoğlu, Erdal Gürgöze, Erhan Erdem, Kamil Ayrancıoğlu, Manolya Tokalı, Melek Şener, Necdet Benli, Necil Öztürel, Nesrin Demirsoy, Oruç-Ülker Karamullaoğlu, Öznur Tunçelli, Sinan Kayaalp, Süha Çakmaklı, Yalçın Onat, Zafer Babalı
     
   
     
Geceden : Yeni bir mekanda sıcak bir atmosfer, lezzetli bir mutfak ve başarılı bir sunumla ve de oldukça kalabalık bir katılımla yapılan gecenin sürpriz katılımcıları Dilek Berilgen ve ABD’de yaşayan Erdal Gürgöze idi… 
     
 
     
RENKLİ : IMG_2130