EFE DEMİRSİPAHİ 27 Ekim 2021
 
İLK MEŞALE 1971  / 5-E 150
Nöbetçi olduğu zamanlar, bu görevine rağmen 5-E’yi susturacak adamlardan değildir. Bir zaman dersine çalışır, fakat bilemez veya hatırlayamaz. Nedense, pazartesi ve perşembe günleri okula gelmek istemez (Her halde SCİENCE”a olan sevgisinden.. .)
 
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-J 1508
Geleceğin büyük tenis şampiyonu Efe sarı saçları ile herkes tarafından sevilir. Tenis kortu kendisine küçük geldiğinden yandaki kortlara top atar. Derste daha ziyade başka şeylerle vakit geçirir. Sıra arkadaşı Sabahattin ile tatlı tatlı sohbet etmeleri sonucu öğretmenlerden azar yemeği adet haline getirmiştir. Geleceğin tenisçisine büyük rekorlar kırması ümidiyle başarılar dileriz.
 
TORCH 1977  /  3-J 2354
Sınıfımızın baş elemanlarından olan bu uzun boylu, sarı saçlı arkadaşımız neşeli ve faal hali ile herkes tarafından sevilir.
Tenis, halk oyunları, Ankara Gençlik Korosundaki başarıları ile yetinmeyen arkadaşımız çalışmalarına, okulumuz müzik kolu başkanlığını, öğrenci yönetim kurulu üyeliğini, okulumuzdaki 2 ve 4 sesli koro çalışmalarını ve okul atletizm takımını da eklemiştir.
Birinci dönem arka sırada kurulmuş bulunan 8 linin elemanlarından olan Efe 2. Dönem öne gelerek büyük bir hızla derslerine çalışmaya başlamıştır. Bu arkadaşımızın en büyük isteği tıbba girmektir.
Efe her ne kadar öğrenci yönetim kurulunda olması dolayısı ile yakasındaki amblemi çıkartmasa da bazen arkadaşlarının ısrarı üzerine bu amblemi çıkartarak yan sınıfları basmaya gider.
Okuldaki herkesle iyi anlaşan Efe’nin tek anlaşamadığı kişi İngilizce hocamızdır. Bunun sebebi de aynı dilleri konuşamamalarıdır.
Özellikle müzik ve beden derslerindeki başarılarından dolayı bu hocalarımızla arası çok iyidir. Bu cömert, iyi kalpli, yardımsever arkadaşımıza hayat boyu başarı ve mutluluklar dileriz.