EVİN BENLİ 2 Aralık 2018
İLK MEŞALE 1971  / 5-D 414
Sarı saçları masmavi gözleriyle çok tatlıdır. Evin sınıfımızın bir numaralı piyanisti ve basketbolcusudur. Sınıftaki arkadaşlarını çok seven Evin iyi kalpli bir kızdır. Uslu görünen Evin aslında çok yaramazdır. En büyük emeli kimyager olmaktır. Bu sevimli arkadaşımıza başarılar dileriz.
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-L 1629
Size bir şey soralım: Basketbol, piyano, tenis, yüzme, çalışkanlık deyince aklınıza kim gelir? 3L’liler bu arkadaşlarının Evin olduğunu bilirler. Çok çalışkan olan bu arkadaşımız ödevlerini ve bilgisini arkadaşlarından sakınmaz, anlamadıkları yerleri anlatır. Sakin ve terbiyeli davranışları ile hocalarımızın kalplerini fethetmiştir. Sarı saçları, mavi gözleri ve kalkık küçük burnu onun dış görünüşüdür. Onun iç dünyasını tanıyan bilir. Melek gibi bir kalp ve temiz duygular, işte Evin’imiz. Hayat boyu başarı ve mutluluklar dileriz.
 
TORCH 1977  /  3-İ 933
Sapsarı saçları ve mavi gözleriyle Evin sınıfın en ilgi çeken simalarından biridir. Çok iyi piyano çalması, tenis oynaması ona has belli başlı özelliklerdendir. Sömestre tatillerini Uludağ’da kayak yaparak geçiren Evin’in gözleri her dönüşünde bir başka parlar. Neden olduğunu anlamak içinse üstün zekalı olmak hiç gerekmez(?!). İstanbul yollarının dümdüz olmasında en etkin elemanlardan biri kuşkusuz Evin’dir. Oldukça romantik oluşu onu zaman zaman sonsuz kederlere boğsa da genellikle bu halleri geçici olmakta ve Evin acele etrafındakilerin de yardımıyla deprasyon halinden kurtulup mani durumuna geçerek süper kahkahalarla sınıfı çınlatmaktadır. Derslerin en önemli, kritik anlarında çıkardığı anormal seslerle tüm dikkatleri bir anda önsıraya çekerek sınıfın ciddiyetini bir anda bozuverir. İyi kalpli arkadaş canlısı, insanlara fazla güvenen bir kişi oluşu onun sürekli insanlar hakkında yanılgıya düşmesine ve hayal kırıklığına uğramasına neden olur. Bu sene bitip tükenmeyen kursları yüzünden ne yazık ki okul haricinde yüzünü pek nadir görebildiğimiz bu tatlı arkadaşımızın dileği Boğaziçi üniversitesinde öğrenimini sürdürerek, sevgili ağabeysiyle İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Biz de onun tüm isteklerinin gerçekleşmesini dileriz.