1436 KERİM İNCE
 3-O-01436-KERIM INCE Herkes tarafından sevilen, Hitler aleyhinde cümleleriyle Önder’le çok iyi anlaşan sempatik bir arkadaşımızdır. Sınıf basketbol takımının as elemanlarındandır. Güzel basketlerle daima sınıfımızın yüzünü güldürür. En çok Sosyal Bilgiler dersine çalışır, günlük anlatma ödevlerinde başarılıdır. Bu arkadaşımıza ömür boyu başarılar dileriz.
  1442 TURGUT KAVUŞTURUCU
 3-O-01442-TURGUT KAVUSTURUCU Sınıfımızın yaramazlarındandır. Şu anda çileden çıkarmadığı hoca kalmamıştır. Yazılı imtihanları, sözlülerden daha çok sever, İş Bilgisi hocası tarafından örnek öğrenci ilAn edilip madalya almıştır. Ders esnasında bağırarak yaptığı esprilerle herkesi güldürür. Sınıfımızın arka sırasındaki 4 kişilik kahvenin hatırı sayılır bir ferdidir. Kendisine mutlu bir ömür dileriz.
  1478 HALUK ÇOBANOĞLU
Uzun boylu erkeklerimizdendir. Bunun yanında ince oluşundan dolayı futbol ve basketbolde başarılıdır. Yaramazlıkta Turgut’tan hiç de geri kalmaz. Sempatik oiu şu ve herkes tarafından sevilmesine rağmen, kimseye sataşmadan duramaz. Sınıfı en rahat geçen arkadaşımızdır. Ona başarılarla dolu mutlu bir ömür dile’ Hz
  1526 SELÇUK TOKGÖZ
 3-O-01526-SELCUK TOKGOZ Arka sıralarda yer alır. Her ders kurdukları 4’lü ile aralarında çıkan anlaşmazlıklar, başlarının derde girmesine sebep olur. Sözlüde bir lAfı en az 3 defa tekrarlar. Ders aralarında genellikle yaramazlık etmeden duramaz. Bu arkadaşımıza mutluluklar dileriz.
  1546 KAMGÖZEN ÖZKÖK
 3-O-01546-KAMGOZEN OZKOK En ön sırada Halûk’la oturan çalışkan bir arkadaşımızdır. Biraz topluca olmasına rağmen, basketbol oynamayı çok iyi becerir. İmtihanlarda yazdığı yazıyı hiç bir hoca okuyamaz. Piyano çalan ve her türlü müzikten hoşlanan bu arkadaşımıza, hayat boyu mutluluklar dileriz.
  1589 SANEM AYKUT
 3-O-01589-SANEM AYKUT Uzun kızlarımızdandır. Bir cümlede 5, bir sözlüde 100 kere «eee» der. Meşhur kalem kutusuyla erkeklerin kafasına vurduğu için adı «eli maşalı»’ya çıkmıştır. Şu sırada kardeşini de kendi gibi yetiştirmeye çalışmaktadır. Allah erkeklere sabır İhsan eylesin!
  1590 MELİH NEMUTLU
 3-O-01590-MELIH NEMUTLU Orta boylu, zayıf ve gayet hareketli bir arkadaşımızdır. Şaşkınlıktan sözlülerde ara sıra kekeler. Alpaslan’la birlikte kırdıkları camla sezonu açmışlardır. Yazısını okumak için şifreye ihtiyaç vardır. Kendisine mutlu bi; yaşam dileriz.
  1593 GAMZE PLATİN
Uzun boylu kızlarımızdandır. Yakantop kaptanımızdır. Giyinişine her zaman dikkat eder. Ayrıca iyi tenis oynar. Amiral Battı oyunuyla boş derslerde vakit geçirir. Kendisine başarılı ve mutlu bir yaşam dileriz.
  1601 DİDEM DİDİN
 3-O-01601-DIDEM DIDIN Uzun saçları, en büyük özelliğidir. Ağabeyinden gelen basketbol sevgisiyle okul takımına girmiştir. Sınavlardan aldığı notlara kendisi bile inanamaz. Arkadaşları tarafından sevilir. İyi bir basketbolcu olmasını dileriz.
  1613 SERHAT ARAŞAN
3-O-01613-SERHAT ARASAN Sınıfımızın arka dörtlüsünde yer alır. İngilizce derslerinde kurduğu «Mr. Caterpillar» cümleleriyle herkesi güldürür. Muavine sık sık gittiği için adı «disiplin kuşu»na çıkmıştır. Ona ömür boyu mutluluklar dileriz.
  1630 ÖNDER MARMASAN
 3-O-01630-ONDER MARMASAN En toplu ve en kuvvetli arkadaşımızdır. Dersleri genellikle iyidir. Sessiz olmasına rağmen her yıl teşekkürü az bir puanla kaybeder. Sınıfımızın ressamıdır. G.S. taraftarıdır. Bu yüzden adı daima anlaşmazlıklara karışan Önder’e başarılı bir ömür dileriz.
  1634 MEHMET R.TOLUN
 3-O-01634-MEHMET TOLUN Çok ağırbaşlı ve çekingen görünmesine rağmen, oldukça cana yakın bir arkadaşımızdır. O kadar şanslıdır ki herhangi bir dersten sözlüye kalktığı zaman, diğer bütün derslerde de sözlü olur. Can Erol’la çok iyi anlaşan bu arkadaşımıza mutluluklar dileriz.
  1678 FAHRİ MÜFTÜOĞLU
3-O-01678-FAHRI MUFTUOGLU Orta boylu ve ince erkeklerden olup en önde oturur. Sıra arkadaşı İlhan’la gayet iyi geçinir. Derslerde oldukça başarılıdır. Özellikle taklit yeteneği çok büyüktür. Ona ömür boyu başarılar dileriz.
  1708 SAİM SAATÇİ
 3-O-01708-SAIM SAATCI Sınıfımızın altın saçlı çocuğudur. İki kişilik «Yatakhane»de Bülent’in yanında oturur. Müzik hocasının ona taktığı «pırasa Saçlı» lAkabıyla tanınır. Biraz fazla konuştuğu için hocalar tarafından çok sevilir. Kendisine daima konuşacak konu bulmasını dileriz.
  1710 ALPARSLAN ÇULCUOĞLU
 3-O-01710-ALPASLAN CULCUOGLU Aramıza bu sene katılmış olan Alpaslan, sempatik ve cana yakın ölüşüyle hepimizin sevgisini kazanmıştır. Derslerde pek sesi çıkmaz. Sözlülere kalkınca, yavaş yavaş da olsa epey şey söylemeyi becerir. Kendisine başarılı ve mutlu bir ömür dileriz.
  1818 ALP TUNCAY
 3-O-01818-ALP TUNCAY Arka sıradaki kahvenin değişmez bir elemanı olup, Fen ve Matematik derslerini çok sever. Daha çok yazılı sınavlardan hoşlanır. Dörtlünün en uslu ferdidir. Ona hayal boyu mutluluklar dileriz.
  1820 İLHAN DAMAR
 3-O-01820-ILHAN DAMAR Küçücük, kıvırcık saçlı bir arkadaşımızdır. Futbola aşırı derecede düşkünlüğü vardır. Bu arada derslerinin de hakkından gelir. En ön sırada oturan bu arkadaşımıza mutlu ve başarılı bir ömür dileriz.
  1821 AYŞEGÜL LERMİ
3-O-01821-AYSEGUL LERMI Okul çapındaki önemli bir sporcumuzdur. Derslerine genellikle dönem sonunda çalışmaya başlar, fakat nasılsa başarılı olur. Güzel resim yapan ve müzikten hoşlanan bu arkadaşımıza kırılacak bol rekorlar dileriz.
  1841 GAMZE GÖZÜBÜYÜK
3-O-01841-GAMZE GOZUBUYUK Kimi zaman gayet uslu, kimi zamanda gayet afacandır. Güler yüzlü ve yardımseverdir. Yazılılardan önce herkese bol bol kAğıt dağıtır. Hayvanları; bilhassa köpekleri çok seven Gamzeye başarılar dileriz.
  1876 MEHMET SOYSAL
 3-O-01876-MEHMET SOYSAL Küçücük ve çok esmer bir arkadaşımızdır. Yeni taktığı gözlüklerinin arkasından yüzünü seçmek oldukça zordur. Futbola çok düşkündür. Mazeret uydurmakta üstüne yoktur. Yazılılarda belli etmeden büyük işler başarır. Kendisine daha büyük başarılar dileriz.
  1920 AHMET BALTACIOĞLU
 3-O-01920-AHMET BALTACIOGLU Sınıfta Ali’nin yanında yer alıp Sosyal derslerinden ve Matematikten epeyce hoşlanır (!). Sınıfta deftere ve tahtaya en iyi yazan arkadaşlarımızdandır. Fazla espritüel hareketleriyle herkesi güldürür. Ona ömür boyu mutluluklar dileriz.
  1946 BÜLENT BAYKAL
 3-O-01946-BULENT BAYKAL Arka sırada, Türkçe hocamızın söylediğine göre «iki kişilik yatakhane’de Saim’le birlikte bol bol uyur. Aslında sessiz ve çekingen bir çocuk olan Bülent, Sosyal derslerinde üstün bir açılma örneği gösterir. Bilmediği bir konu gelince, kelimeleri yavaş ve ahenkli söyleyerek herkesi güldüren bu arkadaşımıza başarılar dileriz.
  1954 AHMET BOZER
 3-O-01954-AHMET BOZER Sınıfımızın yakışıklılarındandır. Herkesle arası iyidir. Muavin geldiği zaman «gitti saçlar» diye sıranın altına girer. Çok sempatik ve espritüeldir. Zeki olduğundan Fen ve Matematik derslerini sever. Fikirlerini harflerle değii, cümlelerle ifade etse bütün hocalar memnun olacak (!). Basketbol kaptanımıza mutluluklar dileriz.
  2028 ALİ SEVER
 3-O-02028-ALI SEVER En uzun boylu arkadaşlarımızdandır. Ara cıra derslere kalkmasa, okula gelmek onun için zevkli olabilir. Ahmet’le beraber konuşacak derslerde hoşça vakit geçirir. Aldığı bateri derslerini yeterli bulmadığından, bu zevkini sıraların üstünde sürdürür. Ona başarılar dileriz.
  2336 TURGAY TAMER
 3-O-02336-TURGAY TAMER Sınıfımızın en konuşkan çocuğudur. Özellikle Sosyal derslerinde, Turgay’dan başka bir kimsenin sesini duymak imkAnsızdır. Her fırsatta babasının gittiği Japonya’dan söz açıp oraları anlatır. Masa tenisinde, Ankara şampiyonluğu olan Turgaya başarı ve mutluluklar dileriz.
  2354 METE ATAMAN
3-O-02354-METE ATAMAN Sınıfımızın en espritüel ve dalgın çocuğudur. Bilmediği derslerde balıklama sıranın altına daldığı gibi, çalıştığı derslerde ise «hocam» diye tavanı delercesine zıplar. Bunun için adı Kuşa çıkmıştır. Basketbol oynayan ve güzel esprileriyle hepimizi güldüren Mete’ye mutluluklar dileriz.
  2395 YASEMİN MENGÜ
3-O-02395-YASEMIN MENGU Derse kalktığı zaman o kadar çabuk konuşur ki, son zamanlarda İngilizce öğretmenimiz onun la «yavaş cevaplama» alıştırması yapmaktadır. Çok sevimli, cana yakın yardımsever bir arkadaşımızdır. Sosyal Bilgiler derslerinde «konuşkan öğrenciler» grubunda yer alır. Kendisine hayatta daima mutlu olmasını dileriz.
  2433 ZEYNEP ACARLI
3-O-02433-ZEYNEP ACARLI Zeynep, yaptığı güzel resimlerle, gelecekte ünlü bir ressam olacağını ispat etmiştir. Hiç bir işte atılganlık göstermez, ama kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapar. Ona mutlu ve başarılı bir yaşam dileriz.
  2505 FEZA ÜLGENALP
 3-O-02505-FEZA ULGENALP Çalışkan ve güzel kızlarımızdandır. Köpekleri çok sever. Bu aşırı sevgisi yüzünden oldukça üzüntü çekmiştir. Halen bir köpeği vardır. Oldukça iyi bir tenisçidir. Birçok dış ülkeler görmüştür. Bu arkadaşımızın tüm başarı ve mutluluklara kavuşmasını dileriz.
  2517 MİNE MENEMENLİ
 3-O-02517-MINE MENEMENLI Derslerini hiç bir zaman aksatmayan Mine, o içten kahkahaları ve daima gülen yüzüyle herkesin üzüntülerini bir anda dağıtmasını bilir. Özellikle Sosyal Bilgiler dersinde, konuşurken yaptığı es piriler kadar güzel notlar alır. Onu her zaman şimdiki gibi güler yüzlü görmek en büyük dileğimizdir.
  2535 AYTEN ÖZGÖKÇEN
 3-O-02535-AYTEN OZGOKCEN İyi bir öğrenci olduğu gibi, oldukça anlayışlı bir arkadaştır. Sınıfta en iyi Sanem’le anlaşır (!). Genellikle Evİş derslerinde konuşmayı sever. Herkese yardımcı olmaya çalışır. Bu tatlı arkadaşımıza, hayatında bütün mutluluklara erişmesini ve başarılarının devamını dileriz.
  2591 GÜL SILAY
 3-O-02591-GUL SILAY Yardımsever, güzel bir kızımızdır. İsmiyle her zaman övünür. Gülüşüyle çevreden büyük bir ilgi görür. Kişileri idare etmesini çok iyi bilir. En hatırı sayılır şakalara bile aldırmaz. Derslerle arası çok iyidir. Hiç çalışmaz (!). Ona mutluluklarla dolu olup her zaman gülmesini dileriz.
  2613 ŞULE SUALP
3-O-02613-SULE SUALP Güzel gözleriyle dikkati çeken iyi bir matematikçidir. Hiç çalışmadığı zamanlarda bile iyi notlar almasıyla tanınmıştır. Kısa boyu, sempatik hareketleriyle çevreden ilgi toplamasını bilir. Sütün başarı ve mutluluklara kavuşmasını dileriz.
  2619 ESRA ÖZBEK
 3-O-02619-ESRA OZBEK Esra, esprileri ile birisinin kalbini kazanmayı çok iyi bilen cana yakın bir arkadaşımızdır. Sınıfımızın maskotu ilAn edilen kardeşi de onun kadar sevimlidir. Yardımsever, ağırbaşlı (!) bu arkadaşımızı her zaman canlı, neşeli görmeyi dileriz.
  2639 NUR ERON
 3-O-02639-NUR ERON Sınıfımızın en büyük neşesi olan Nur, tatlı konuşması ve yaptığı hareketlerle en üzgün kişiyi bile güldürür. Çukulataya (!) matematiğe (!) karşı büyük bir sempatisi vardır. İyi bir folklorcu olan Nura mutlu bir ömür dileriz.
  2640 ALİ YAVUZ ANAHTAR
 3-O-02640-ALI YAVUZ ANAHTAR Önder gibi koyu Alman taraftarıdır. Mehmet Tolun’la arasında daima anlaşmazlık çıkar. Cam kırmada, 4 camla okul rekorunu da kıran, çok iyi resim yapan bu arkadaşımıza mutluluklar dileriz.
  2669 PEYKAN YALÇIN
3-O-02669-PEYKAN YALCIN O kadar sessiz, o kadar sessizdir ki, bazen onun sınıfta olup olmadığını bile anlayamayız. Derslerini hiç bir zaman aksatmadığı gibi, ders aralarında bile kitabı önünde çalışır. PeykAn’a başarılı ve mutlu bir ömür dileriz.
  2789 ESRA ÇAYHAN
 3-O-02789-ESRA CAYHAN Sınıfımızın incisi olan Esra, herkesçe çok sevilen bir öğrencidir. Derslerinde üstün bir başarıya sahiptir. Çok tatlı bir ses tonuna sahip olan arkadaşımız, aynı zamanda iyi bir piyanisttir. Müzik derslerinde çaldığı güzel parçalarla hepimizi etkiler. Bu yardımsever, tatlı arkadaşımıza hayatı boyunca başarılarının devamını ve mutlu olmasını dileriz.
  2885 FEZA URAL
 3-O-02885-FEZA URAL Gözleri her zaman neşeyle pırıl pırıl parlayan bu tatlı arkadaşımız, yaptığı esprilerle hepimizi güldürür. Garip sesler çıkarmakta üstüne yoktur. Okulumuzun en iyi atletlerindendir. Feza’nm başarılarının devamını dileriz.
  2911 YÜKSEL ER
 3-O-02911-YUKSEL ER Güzel sesi ve nefis resimleriyle en iyi notları aldığı gibi, diğer derslerde de çok başarılıdır. Dans etmeyi ve müzik dinlemeyi sever, öyle ki ders anlatmaya kalktığı zaman bile gayet ahenkli bir şekilde dans eder. Bu güzel, cana yakın arkadaşımıza mutluluklar dileriz.
  2976 CAN EROL
 3-O-02976-CAN EROL Arka sıralarda yer alır. Derslerde pek sesi çıkmaz, ama arada sırada cam kırma olaylarında adı geçer. Özellikle Sosyal Bilgiler dersini çok sever (!) ve sık sık sözlüye kalkar. Bu iyi kalpli, sevimli arkadaşımıza başarılar dileriz.
  2992 UĞUR ÖMEROĞLU
 3-O-02992-UGUR OMEROGLU En ön sırada oturan bu arkadaşımızın en önemli özelliği, tebeşir mümessili oluşudur. Çünkü arada sırada tebeşir getirmek için dışarı çıkınca derslerden vakit kazanır. Bu güler yüzlü, yardımsever, konuşkan arkadaşımıza mutluluklar dileriz.