NAZLI KÖSELİOĞLU 20 Ocak 2019
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-L 1847
Nazlı sınıfın en uysal, en iyi kızıdır. Sabahları, erken saatlerde onu okulda görmek mümkündür fakat Nazlıyı sözlerle anlatmak mümkün değildir. O, bütün sınıfın sevgisini kazanmış, 3L’nin gururla, arkadaşım diyebileceği bir arkadaşımızdır. Bu satırları karalamakla Nazlının pırlanta kalbi anlatılmaz. Ona ömür boyu aynı Nazlı olarak kalmasını diliyoruz.
TORCH 1977  /  3-B 1291
Sınıfın arka sıralarında oturan Nazlı’mız için sınıfın meleği mi ne desek bilmemki’ Böyle iyi tanınmasının nedeni çoğunluğa uymakta hiç qüçlük çekmemesinden ve her zaman iyi niyet göstermesinden dolayıdır. Yalnız yıl sonunu kadar Gülçin ile oynamakta olduğu matematik oyunundan vazgeçmezlerse, en yakın zamanda bu arkadaşımızı kaybedeceğiz sanırız.
Her dersin başında kalemini, defterini hazır gören onu çok örnek bir öğrenci sanırsa da o, hiçbir şeyin aşırısına kaçmama taraftarıdır.
Sınıftan uzakta olan kantine on dakikalık teneffüslerde inmeyi göze alsa da, inince zaman darlığından mı, ne yiyeceğine karar veremediğinden midir, başı döner.
Derslerin sonlarına doğru, suratındaki değişiklikleri sıkıntısına yorumlayan kendini bilinez varsa da, onu tanıyanlar dersin bitmesinden duyduğu üzüntüden olduğunu anlar(!).
Bu arkadaşımıza bundan sonraki yaşamında da başarılar dileriz.