Geleneksel Öncü’ler Bayramlaşma 26 Eylül 2015 Cumartesi günü yapıldı.
Duyuru :
konu şöyle başladı…

Sevgili arkadaşlar,
Her ne kadar ülkede yaşananlar son derece can sıkıcı ise de; bu zor günleri birbirimize dayanarak geçirmek, yaşama daha güçlü asılmak için tek çare. Bu bayramda da Ankara’dayız ve Ankara’da olacak arkadaşlarla topluca bayramlaşmak için bize bekliyoruz.
Her zamanki likörlerimiz, batırma çikolatalarımız ve hususi badem ezmemize ilaveten bu sefer kadayıf dolmamız olacak. Kadayıfı özel olarak Safranbolu’dan geliyor. Tuzlu ve sıcaklarımız ise sürpriz!!??
Bize katılacak arkadaşların haber vermelerini rica ederiz.
Gelemeyeceklere ise şimdiden iyi bayramlar dileriz.

Sevgiler,
Afife Öncü

ve akabinde Öznur sazı eline aldı…

Sevgili Liste,

Eylül ayı “Ankaralamaca” mızı yarın Sevgili Öncü ailesinin “Geleneksel Bayramlaşma” toplantısı ile Sevgili Kamil’in organize ettiği, 07 Ekim 2015 “Hep50” toplantı tarihlerinin birbirine çok yakın olması ve ayrıca Ankara dışında olmam nedeni ile yapmıyoruz…
Ekim “Ankaralamaca” sında çok büyük bir katılımla  beraber olmayı umuyor herkesin bayramını candan kutluyorum..
Hep sağlıklı ve güzel günlerde haberleşebilmek umudumla..
öznur
Yer : ÖNCÜ MANSION – Ankara
 
 
 
Tarih : 26 Eylül 2015 Cumartesi
 
 
 
Katılanlar : Afife-Talat Öncü, Arzu-Mendost Dirlik, Can-Füsun Erkin, Edibe Bezircilioğlu, Hakan-Tülin Özerkliğ, Kamil Ayrancioglu, Levent-Ayşe Dönmez, Manolya Tokalı, Nazan Öztürk, Necdet-Ayşe ve Nihan Benli, Nesrin Demirsoy, Şebnem Bora, Oruç-Ülker Karamullaoğlu, Zafer-Defne Dursunkaya.
 
 
 
Buluşmadan :
Çok güzel bir havada Ankara’da bulunan arkadaşların katılımı ile son derece keyifli ve geç saatlere kadar süren bir bayramlaşmayı yaşadık…  Son on yıldaki dayanışmamız ve bu dönemin bize yaşattığı güzelliklerin takdirle ifade edilmesi duygusal anlar yaşattı…
RENKLİ : 20150926_170052 (2) DSCF0034 20150927230400