Bu ay Ankara Son Salı buluşması 26 Temmuz 2016 Salı günü Kavaklıdere Tenis Kulübü’nde yapıldı…
 
 
 
Duyuru

Sevgili Liste,

hem çok üzgün hem çok yoğun geçirdiğimiz bir hafta nedeni ile Temmuz ayı yemeğimizin önümüzdeki hafta olduğunu atlamak üzereyken Sevgili Feyza bugün hatırlattı.. bu nedenle duyurum gecikti.. sizlerden özür diliyorum..
genel memnuniyet ve nezih bir ortam olması sebebiyle bir kez daha bu ay yemeğimizi Kavaklıdere Tenis Kulubünde yapıyoruz.. 

bu zor günleri yine dostlarla beraber daha kolay atlatabileceğimize olan inancım sonsuz… Ankara nöbetindeki herkesi bekliyoruz.. ben bir kez daha hep güzel nedenlerle mutlu ve sağlıklı günlerde beraber olma dileğimi tekrarlıyorum.. 

sevgiye kalın.. 

öznur 
Not: Masa düzeni için lütfen katılımınızı 25 Temmuz 2016  Pazartesi günü öğlene kadar bildiriniz. 
Mekan      : Kavaklıdere Tenis Kulubü
Adres        : İran Caddesi No: 4 – Karum’un karşısı
Saat          : 19:30 dan itibaren
Menü         : Alakart yenebilecek… ayrı adisyon açılacak.. 
     
     
     
Yer : Kavaklıdere Tenis Kulübü – Ankara
     
     
     
Tarih : 25.Temmuz.2016 Salı
     
     
     
Katılanlar : Ahmet Başçı, Ahmet Zileli, Altan Ersin, Arzu-Mendost Dirlik, Attila-Füsun Ataç, Ayşen Coşkun,Bülent Toğrul, Edibe Bezircilioğlu, Fatoş Ataman, Feyza Karavelioğlu, Funda Işıksal, Hakan-Tülin Özerkliğ, Hayri-Zeynepcan Solmaz, Kamil Ayrancıoğlu, Manolya Tokalı, Melek Şener, Mustafa İper, Necil Öztürel, Şebnem Bora, Öznur Tunçelli.
     
     
     
Geceden : Yaz akşamında beklenenden daha kalabalık bir katılımla toplanıldı…  Bülent’in yıllar sonra ilk katılımı, çok şirin yavru ve anne kedilerin misafirliğinde serin ve güzel bir yaz akşamı birlikte yaşandı…  Devamında Kahve Dünyası seansı ile gece sonlandı…
   
     
     
RENKLİ Çok keyifli idi unutuldu…