Bu ay Ankara Son Salı buluşması yeniyıl konsepti ile 28.Aralık.2015 Pazartesi günü Kalender Zebra’da yapıldı…
 
 
 
Duyuru

Sevgili Liste, 

bildiğiniz üzere Aralık ayı yemeklerimizin konsepti yeni yıl.. 
2015 senesinde yaşadığımız büyük kayıplar bizlere dostluğumuzun, sağlığımızın değerini bir kez daha hatırlattı.. 

ben kötü geçen bu seneyi bir an önce yolculamak, yepyeni bir seneye her zaman olduğu gibi beraber hoş geldin demek üzere “Ankaralamaca” duyurumuzu erkenden yapıyorum.. 

yılbaşı gecesinin perşembe akşamına denk gelmesi nedeniyle yemeğimizi bir gün önceye alıp 28 Aralık 2015 Pazartesi akşamı yapacağız.. 
her yıl olduğu gibi yine karşılıklı küçük armağanlarla gecemizi renklendirmek istiyoruz.. bedeli 25 TL yi geçmeyecek şekilde unisex hediyelerinizle  katılmanızı bekliyoruz.. armağanlarımızı kur’a ile vereceğimizden katılan ve arzu eden herkesin bireysel alması gerekmektedir.. 
bu vesile ile aramızdan ayrılanları rahmetle anıyor.. yeni yılın;  sağlık,  huzur,  barış ve adalet getirmesini diliyorum.. 
hep sağlıklı ve mutlu nedenlerle beraber olmak dileğimle.. sevgiyle kalın.. 
öznur 
 
Not: Mekanın çok büyük bir yer olmaması, yılbaşı haftası olması ve masa düzeni nedeniyle lütfen katılımınızı en geç 19 Aralık 2015 Cumartesi gününe kadar bildiriniz. 
Tarih     : 28 Aralık 2015 Pazartesi 
Saat       : 19:30 dan itibaren 
Mekan : Kalender Zebra
Adres   : Farabi Cad: 32/A
Park     : Vale hizmeti var  
Menü  : Fiks, Serpme Meze (8 çeşit) ,  Ana yemek (et, balık veya tavuk seçmeli);  2 çeşit ara sıcak, meyva ve tatlı, limitli/limitsiz içecek 
Bedeli : Kişi başı limitsiz içkili menü  80 TL   (yemek bedeli / servis dahil)                           Kişi başı içkisiz menü fiyatı 55 TL     (yemek bedeli /servis dahil) 
     
   
     
Yer : Kalender Zebra – Ankara
     
   
     
Tarih : 28.Aralık.2015 Pazartesi
     
   
     
Katılanlar : Afife-Ece Öncü, Arzu-Mendost Dirlik, Attila-Füsun Ataç, Ayşe Atay, Ayşen-Francis-Aylin-Cormac Barry, Banu Usberk Yavuz, Berna-Fahir İzat, Cazibe Gürler, Deniz Yalçın, Edibe Bezircilioğlu, Fatoş Ataman, Feyza Karavelioğlu, Funda Işıksal, Hakan-Tülin Özerkliğ, Haluk-Nur Yeğenoğlu, Kamil Ayrancıoğlu, Lale Güldoğan, Manolya Tokalı, Melek-Beyazıt Şener, Mustafa-Figen Uğur, Necdet Benli, Necil Öztürel, Nesrin Demirsoy, Niyazi Salor, Oruç-Ülker Karamullaoğlu, Öznur Tunçelli, Rengin-Fikret Karabudak, Sinan-Berna Kayaalp, Süha Çakmaklı, Şebnem Bora-Doruk Pamir, Yalçın Onat, Zafer-Defne-Beril Dursunkaya
     
   
     
Geceden : Kalabalık bir katılımla yapılan gecede ana konu hediyelerin eşleşmesi konusundaki Öznur’un muziplikleri oldu… Yanında minik magnetlerin hediye edildiği kura torbasındaki balonların üzerindeki şekillerin eşleşmesi ile bulunan hediye değişim kardeşliği hem heyecan hem de eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu.  Tek sayılı kura katılımı nedeni ile eşi sepette kalan Beyazıt özel yapım kendi ürünü hediyesini Funda’ya hediye ederek teselli buldu…Canlı müzik eşliğinde kurtlarını döken kızların yanında 77 erkeklerinin yüz akı uzun süre kravat ve ceketini çıkarmadan dans eden Sinan oldu… sağlıklı aydınlık ve güzel bir yıl dilekleri ile gece sonlandı…
     
 
     
RENKLİ : IMG_4183