Bu ay Ankara Son Salı buluşması yılbaşı nedeni ile 26 Aralık 2014 Cuma günü yapıldı.
Duyuru : Sevgili 77’liler ve Sevgili Aileleri
Bildiğiniz üzere  Aralık ayı “Ankaralamaca” yemeklerimizin konsepti “Yeni Yıl”
Bu ay son salı günü yılbaşından bir gün önceye geldiği için  yemeğimizi 26 Aralık 2014 Cuma akşamı gerçekleştiriyor;
hep güzellikleriyle anılacak yepyeni bir yıla beraber merhaba demek isteyen herkesi bu keyifli gecemizde görmek istiyoruz.
Adet olduğu üzere küçük bir çekiliş yapacağız; ben yine sizlerden max: 20 TL değerinde küçük birer armağan getirmenizi istiyorum.

Bu duyuruyu yeni yıl öncesi yoğun programlar nedeniyle erkenden yazıyorum lütfen ajandanıza not ediniz ve katılımınızı 19 Aralık 2014 Cuma akşamına kadar bildiriniz.
Öznur Bekişoğlu Tunçelli

TARİH : 26 Aralık 2014
SAAT :  20:00
MEKAN :  MEZZE
ADRES : Turan Güneş Bul. Kudüs Cad. Parkoran Ofis No: 180/68-69 ( Panora AVM Yanı ) otopark müsait Çankaya / Ankara
YEMEK BEDELİ :  70 TL herşey dahil
MENÜ (Fix) :  Başlangıç Tabağı, Ara Sıcak, Ana Yemek (Karışık Izgara), tatlı veya meyve, limitsiz içki, meyve ve  çay kahve ikram..
CANLI MÜZİK
KIYAFET : SERBEST
NOT : Şimdilik 40 kişilik yer ayırttım hafta sonu ve yılbaşı öncesi son cuma gecesi olması nedeniyle mekana sayı bildirmek zorundayım lütfen bu konuda hassasiyet gösteriniz.
http://www.mezzeetbalik.com/
Yer : MezZe Et & Balık – Ankara
Tarih : 26.Aralık.2014 Cuma
Katılanlar : Afife-Talat-Ece Öncü, Ahmet-Gülhis Başçı, Ali Arıkan, Altan Ersin, Arzu-Mendost Dirlik, Aslı Baycan, Atilla-Füsun Ataç, Ayşim Koçak, Banu-Selen-Beril Yavuz, Berrak & Celal, Berna-Fahir İzat, Can-Füsun-Hande Erkin, Canan-Ahmet Dicle, Deniz Yalçın, Edibe Bezircilioğlu, Esin Çiftçioğlu, Fatma Giray Ataman, Feyza-Uğur Karavelioğlu, Funda Işıksal, Güçhan Alanoğlu, Hakan-Tülin Özerkliğ, Haluk-Nur Yeğenoğlu, Hayri-Zeynepcan Solmaz, Kamil Ayrancıoğlu-Serap Çuhadaroğlu, Lale Güldoğan, Manolya Tokalı, Melek-Beyazıt Şener, Mustafa-Figen Uğur, Necdet-Ayşe Benli, Necil-Lale Öztürel, Oruç-Ülker Karamullaoğlu, Öznur Tunçelli, Sinan-Berna Kayaalp, Süha Çakmaklı, Yalçın Onat, Zafer-Defne Dursunkaya
Geceden : Çok geniş katılımla gerçekleşti…. Alkol kana karıştıktan sonra tuvaletin yolunu zor bulanların, yapılan hediye eşleşmelerinde Öznur’un büyük emeklerle hazırladığı boncuklu keçeden yılbaşı kuzuları ile eşini aramaları çok keyifli anlar yaşattı… Hayri ve Yalçın’ın ışınlanma denemesi çok başarılı bir şekilde gerçekleşti ve görüntülere saniye saniye yansıdı 😆 … coşku ile devam edecek gibi duran gece mekanın sessizlik önerisi ile biraz erken sonlandı… Öznur ellerine ve emeğine sağlık… herşey çok güzeldi…
RENKLİ : 20141226_23384420141226_23385120141226_233900