1 CEMAL MADANOĞLU
  Yakışıklı sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Saçına çok meraklıdır. Derslerinde de başarılı olan Cemal’in her şey gönlünce olsun.
  44 KAMGÖZEN ÖZKÖK
  Gözen, sınıfımızın en sevimli çocuklarındandır. Ara sıra hastalanıp bizi üzer. Gözen arkadaşımız çok iyi kalpli ve çalışkandır. Başarısının devamım candan dileriz.
  104 SAİM SAATÇi
  Saim çalışkan, ‘sözüne güvenilir bir arkadaştır, şaka yapmayı sever fakat el şakasından hoşlanmaz sık hastalanır. Buna hepimiz üzülürüz daha sağlıklı olmasını ve başarısının devamını dileriz.
  128 ALİ ÖZGEN
  Gerektiğinde tatlı, gerektiğinde tatsız şakaları ile etrafın dikkatini çeken Ali’ye hayatı boyunca başarılar dileriz.
  134 METE ATAMAN
  Mete neşeli, şakacı, çalışkan, oyunu seven iyi bir arkadaştır. Ömrü boyunca her yerde aynı şekilde hayatını geçirmesini dileriz!
  148 SELDA ULUCANLAR
  Arkadaşımız Selda, sınıfımızın en iyi öğrencilerindendir. Yakan top oynamasını sever, Modayı takip etmesini bilir. Selda arkadaşımızı hepimiz çok severiz. Ömrü boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  149 BAHRİ BİLİR
  Derslerine çok önem veren bir arkadaşımızdır. Fazla hayalperesttir. Bir koltuğa iki karpuz sığdırmaya meraklıdır. Hiç birisini düşürmemesini dileriz.
  159 BANU ÖZÇELİK
  Sınıfımızda boncuk gözlü ve üstün zekası ile kendisini gösteren arkadaşımızı çok severiz. Banu derslerine çok çalışır. Banu’ya hayat boyu başarılar dileriz.
  188 BANU ALİŞAN
  Banu hep erkek arkadaşları ile savaş halindedir. Ona hoşlanmadı ğı bir ad takmışlardır. Çok çabuk darılır. Ama iyi bir arkadaştır. Arkadaşları çok sever. Bu yıl çok gayretli olan Banu, Leyla’nın yanından hiç ayrılmaz. Gayretinin ömür boyu devamını dileriz.
  252 SEVİNÇ MÜFTÜOGLU
  Sevinç çok çalışkan iyi ve sevdiğimiz bir arkadaştır. Sözünü geçirmeyi sever ondan biraz da çekiniriz. Aramızda «Zehir Hafiye» diye anılır. Başarısının devamını dileriz
  253 GÖKHAN VANER
  Bu arkadaşımız oyuna çok düşkündür. Bilhassa futbol meraklısıdır. İlerde yeşil sahalarda boy göstermesini dileriz.
  277 NAZLI KÖSELİOGLU
   Nazlı, genç kızlığa özendiği gibi çocukluğunu da bilen, çok hayalperest bir kızdır. Modaya olduğu kadar da derslerine önem verir. Yakan top oyunlarında kurnazdır. Ömür boyunca başarılar dileriz.
  307 AYLİN TAŞHAN
  Aylin iyi kalpli, temiz çalışkan şirin bir arkadaşımızdır. Güzel giyinir. Çok sevdiğimiz arkadaşımıza ömrünce başarılar dileriz.
  313 LEVENT SAKARYA
  Levent iyi bir arkadaştır. Yerinde sessiz sakin bazen de sinirlidir. Her şeyden çok oyunu ve şaka yapmayı  sever.  Ömür boyu neşesini sürdürmesini ve başarılı olmasını dileriz.
  368 SİNAN DOLUCA
  Sevimli ve neşeli bir arkadaşımızdır. Okulumuzun Minibasketçilerindendir. Sinan arkadaşımıza geleceğin Milli Basket takımında yer almasını dileriz.
  455 MİNE ÇOBANOGLU
  Mine derste alçak sesle fakat çabuk konuşan, çalışkan, başarılı iyi bir arkadaşt ır. Plasterler’le oynamay ı pek sever. Başarısının devamını dileriz.
  510 AYHAN KAYAR
  Arkadaşımız Arhan, bütün gayretiyle derslerine çalışır. Gücü kuvveti yerinde olmasına rağmen ara sıra hastalanır. Bunun sebebi de teneffüslerde çok çok koşmasıdır. Arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar dileriz.
  561 OSMAN ALP
  Sevimli güler yüzlü bir arkadaşımızdır. Hepimiz tarafından sevilir. Misket oynayanları görünce onu kimse tutamaz. Hemen aralarına katılır. Bu arada derslerini hazırlar. Her zaman başarılı olmasını dileriz.
  621 TUNÇ ALTAN
  Berbere gittiğinde başında saç koymayan; arkadaşından biri saçını kestirdiği zaman alaya boğan çalışkan tatlı ve neşeli bir arkadaşımızdır . Bundan böyle sınıfta oturduğu sandalyeden düşmemesini ve hep başarılı olmasını dileriz.
  622 AYŞE YOLAGELDİLİ
  Ayşe, erkek Ay şe deyiminin tam bir örneğidir. Yakan topta şampiyondur. . Bütün arkadaşları tarafından sevilir. Işılı ışıl parlayan yeşil gözlerinden anlaşılan zekası esprili konuşmalarında da kendini belli eder. İleride eczacı olmak isteyen hareketli Ayşe’yi hiç de bir eczanenin içinde uslu uslu otururken düşünemiyoruz.
  687 BİLLUR REMZİ
  Billur iyi kalpli yardımsever ve derslerinde başarılı olan bir arkadaşımızdır. Nedense dizlerinden bantlar eksik olmaz. Sevgili arkadaşımıza kazasız ve başarılı ömür dileriz.
  732 ÜBEYDE ELLİ
  Cici ve tatlı arkadaşımız Übeyde’nin biran önce o dal gibi halinden vazgeçmesini; hayat boyu oyun ve dersteki başarısını sürdürmesini dileriz.
  743 AYTEN ÖZGÖKÇEN
  Ay ten sınıfta en çok sevilen, modaya düşkün bit arkadaştır. Ayrıca derslerine de düşkündür. Yakan top oynamasını çok seven arkadaşımıza ömür boyu başarılar ve mutluluklar dileriz.
  774 ESER EGE
  Eser güzel resim yapan, oyunu seven bir arkadaşımızdır . Sessiz terbiyelidir. Derslerini de hiç ihmal etmez her zaman başarılı olmasını dileriz.
  777 DENİZ ŞAR
  Sınıfımızın acar, çalışkan ve centilmen delikanlısı Deniz’i yakında Türkiye Konkurhipik Şampiyonu olarak alkışlayacağımızı ümit ediyor ve başarılar diliyoruz 
  786 LALE ÖZER
  Modayı takip etmekten hoşlanan Lale’miz biraz çalışmakla çok şey elde edebilir. Yakan toptan da vazgeçemez ve çok güzel oynadığı için oyunların birinci perdesindedir. Bu arkadaşımıza başarılar dileriz.
  788 KAMİL ÖGE
  Kamil oyun oynamayı sevdiği kadar derslerine de önem veren, yemek yemeğe önem verdiği için oldukça şişman bir arkadaşımızdır. Uzay bilgisi çok olan Fen derslerini seven tombul arkadaşımıza ömür boyu başarılar dileriz.
  790 GÜLHİZ TUGRUL
  Herkes tarafından sevilen Gülhiz arkadaşları ile geçinmeyi iyi bilir fakat kızdığı zaman gözü hiç kimseyi görmez.
  795 BÜLENT BAYKAL
  Sınıfın yaramazlarından biri olan Bülent aynı zamanda yemeğe biraz düşkündür. Hayat boyunca yemek bakımından sıkıntıya düşmemesini temenni ederiz.
  796 ZEYNEP TİNEL
  Oyun oynamaktan zevk aldığı kadar derslerine de önem veren bir arkadaşımızdır. Herkes tarafından çok sevilir. Kendisine ömür boyu mutluluklar dileriz.
  923 AYDAN HEKİMGİL
  Arkadaşımız Aydan, derslerini başarı ile yürütür. Jimnastik hareketlerini büyük bir kabiliyetle yapar. Yakan top oynamasını sever ve çok iyi oynar. Zevkle giyinmesini bilir. Sınıfça sevilen arkadaşımızın başarılarının devamını dileriz.
  1069 FUNDA SONER
  Arkadaşımız Funda güzel ve tatlı bir kızdır. Modayı çok sever. Fakat modadan çok kendine yakışan şeyleri giymeyi çok ister iyi bir öğrenci sevimli bir arkadaştır.
  1111 GÜNSEL ÇİLİNGİR
  Cici arkadaşımız Günsel herkes tarafından sevilir. Büyüyünce avukat olmak isteyen arkadaşımıza ömür boyu başarılar dileriz.
  1135 SERDAR ERÇİN
  Civa gibi yerinde duramayan, tatlı sevimli bir arkadaşımızdır. Ayrıca sınıfımızın zehir gibi kalecisidir. Kalecilik yapmadığı zaman muhakkak bir gol atar. O yandan arta kalan zamanlarını değerlendirmeyi ders çalışmayı da başarır. Başarısının devamını dileriz.
  1146 MEHMET ALTIOK
  Mehmet iyi kalpli sevimli ve çalışkan bir arkadaştır. Futbol, voleybol ve basketbol oynamayı çok sever. Hepimiz onu çok severiz. Daima başarılı olmasını dileriz.
  1200 LEYLA ÖZYÖRÜK
  Arkadaşımız Leyla’nın hiç de hoşuna gitmeyen sarı uzun güzel saçlarını kestirmek istemesi hepimizi çok üzer. Cana yakın halleriyle onu çok severiz. İyi huylu ve çalışkan arkadaşımıza başarılar dileriz.
  1205 METİN TÜTÜNCÜ
  Metin çok sev diğimiz neşeli şakac ı ve çalışkan bir arkadaşımızdır “Neden” lerle “Niçin” lere meraklıdır . Bilinmeyenleri  çözümlemekte başaarılar dileriz.
  1263 OSMAN TOKAT
  Amerika’dan gelen tombul arkadaşımız Osman Amerika şivesi ile Türkçe’yi konuşur. Kendisine başarılar dileriz.
  1268 ÜMİT TURAN
  Kendisi çok neşelidir. Başkalarına şaka yapmaktan hoşlanır. Ama kendine yapılan şakaya çok çabuk sinirlenir.
  1272 MELİH NEMUTLU
  Gevezeli ği ile ün yapmış tatlı bir arkadaştır. Bir yazı kitabını her zaman eli altında bulundurmasını sağlık verir başarılar dileriz.
  1414 LEYLA İLALAN
  Leyla iyi giyinmeyi seven, temiz kalpli sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Ayrıca çok düzenlidir. Her gün sınııfta içilen sütlerden şişelerde bir yudum bile kalmaması için gözlerini dört açar. Başarılar dileriz.
  1435 ESRA OLTULU
  Esra arkadaşımız iyi huyluve sevimlidir. Boğazına hiç dayanamaz. Bu yüzden tığ gibidir. Modayı yakından takip eder. Oyuna bayılır. Vakit buldukça derslerini çalışır, başarır da.. Kendisine devamlı başarılar dileriz.
  1457 KAHRAMAN TOLU
   
  1499 İSMET YILMAZ
  Sevimli, şakacı ve çalışkan bir arkadaşımızdır. Basket’i çok sever Kolej Minibasket A takımındadır. Geleceğin Basket Milli takımında yer almasını dileriz.
  1504 RENAN KALELİ
  Renan, çok iyi bir arkadaşımızdır. Çok yakışıklıdır. Saçına düşkündür. Hele bir dokunursanız kıyameti koparır. Birden yerler sarsılır. Dikiş iğnesi kadar zayıftır. Judoya çok düşkündür.
  1574 GÜNEŞ AKAD
  Sınıfın güzellerinden biri olan Güneş sessizliği iIe kendini arkadaşlarına sevdirmiştir. Bu sessizliğini ders saatlerinde de sürdüreceğini umarız.
  1931 HAKKI ÇAYIRLIOĞLU
  Ufak tefek fakat iyi futbol ve misket oynayabilen bir arkadaşımızdır. Sokaktan hoşlanmaz hemen ağlayıverir. Hakkı’ya hayat boyu başarılar dileriz.