AHMET ERTUĞRUL 30 Mart 2024
 
İLK MEŞALE 1971  / 5-D 1308
Sınıfımıza yeni gelen arkadaşlarımızdan Ahmet sınıf arkadaşları tarafından sevilir. Futbol oynamayı sever. Ahmet’in spora karşı büyük bir zaafı vardır. Konuşmaya başlayınca susmasını bilmeyen Ahmet’e ömür boyu başarı ve mutluluklar.
 
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-N 1676
Sınıfımızın en çok konuşan ve neşeli çocuklarından biridir. Daima İngilizce öğretmenimizin na sihatlarını dinler. Fakat yine de Ahmet yardımseverdir. Bu nitelikleriyle arkadaşları ve öğretmenleri tarafından sevilir. Ahmet iyi bir koşucu olduğunu söyler. Yemeklerden en çok makarnayı, renklerden de maviyi sever. Ahmet’in ileride Olimpiyatlara katılmasını ve hayatta başarılı olmasını dileriz.
 
TORCH 1977  /  3-J 2272
Ahmet arkadaşımız; sınıfımızın yaramaz tiplerindendir. Bilhassa Mr. Wright ile yaptığı dialoglar meşhurdur. Mr. Wright kendisini çok sever ve bu yüzden her ders ihtar almaya gönderir. Önde oturan Ahmet, sözlülerde araziye uyamamaktan şikayet etmektedir. Fakat sözlü olmadığı zaman onu, Efe ile zar atarken görebilirsiniz. Teneffüslerde ise Sinan ve Muşlu ile kumrular gibi sevişmeleri meşhurdur. Ahmet her hafta cuma günü son ders ağır olan bayrağı çekmede Tunç’a yardım etmek için dışarı çıkar. Kalender ve Frank adlarıyla da tanına bu arkadaşımızın bir başka yönü de sporculuğudur. Ahmet çok güzel kaymaktadır. Elmadağ’ın madalyasız slalomcularından olan Ahmet, Can Muşlu ile birlikte kışın her hafta, zor derslere rağmen kayağa gitmeyi ihmal etmez. Bu arkadaşımızın en çok sevdiği hoca İngilizce hocamızdır. Çünkü ilerde hatıra sayılacak ihtar kağıtlarını bir tek bu hocamız dağıtmaktadır. İlerde büyük adam olacağına inandığımız Ahmet arkadaşımıza hayat boyu başarılar ve mutluluklar dileriz.