CANAN ÖZBAY GÜLER 14 Mayıs 2023
 
İLK MEŞALE 1971  / 5-B 613
Arkadaşımız Canan kahverengi saçlı, yeşil gözlü güler yüzlü, kırmızı yanaklıdır. Çok iyi kalpli bir arkadaştır. Bu arkadaşımıza hayatı boyunca başarılar dileriz.
 
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-K 2515
Sınıfımızın bu seneki transferlerinden olan Canan, değerli atletizmcilerimizdendir. Herkes gibi derslerden hoşlanmaz. Herhangi bir derste sözlüye kalkınca, cümleleri yutar. Nurdan’la yan yana gelince gülmesi kesilmez. Canan, Filiz ve İpek başta olmak üzere herkesi çok sever. (Biz de onu çok severiz.) Özelliklerinden bazılarıysa inceliği ve çekingenliğidir. En büyük hobisi, çikolata yiyip, uyumaktır. (Onun için de derslerde uyur.) Kimyager olmasını diler, başarılı ve mutlu olmasını dileriz.
 
TORCH 1977  /  3-İ 1867
Giydiği rengarenk (pinkish, yellowish, oranj) çoraplarla gözleri kamaştıran Canan sabahları Nuri Turan’a yakalanmamak için yaptığı koşularla okul içi rekorlarını altüst etmekte. Geçen sene aldığı süet paltosu arka sıraların gazabına uğrayarak tanınmıyacak hale gelmiş ve yerini daha dayanıklı bir paltoya bırakmıştır. Canan, kendisine fizik olarak çok çok benzeyen ablasıyla ve abisiyle hiç geçinemez, aralarında geçen münakaşaların izlerini ise yüzünden görmek mümkündür. Ders çalışmayı hiç sevmez fakat bunun acısını da çekmez değil. Çok fazla yediği halde nasıl olupta kilo almadığına şaşmamak elde değil. Kursları asıp sinemaya gitmekten çok zevk duymasına rağmen O.D.T.Ü’ye girmek istiyor. Üniversiteye girmenin bir mucize olduğu şu günlerde Canan’ın da bir mucize yaratıp O.D.T.Ü. ya da Boğaziçi’ye girmesi hepimizin en büyük dileği mutluluklar başarılar…