3 SEMRA SOLAKOGLU 
3-E-00003-SEMRA SOLAKOGLU Hafif batı müziğini seven Semra, sınıfımızda bütün yeni çıkan şarkıları meşhur eder. En sevmediği yemeklerin başında ot ve çeşitleri geldiği halde derslerinde oldukça başarılıdır. Çok iyi kalpli olan Semra’nın hayvanlara özellikle kedilere karşı büyük bir sempatisi vardır. Yüzmek, seyahat etmek, voleybol oynamak arkadaşımızın Hobileri arasındadır. İlerde hariciyeci olmak isteyen bu arkadaşımızın tüm dileklerinin gerçekleşmesini ve mutlu olmasını dileriz.
  55 BİRSEN KAYIRAN
 3-E-00055-BIRSEN KAYIRAN Sınıfımızın cici «büyükannesi»* Birsen Berrin’in adeta yapışık kardeşidir. Aralarındaki büyük dostluk bütün sınıfa örnektir. Beden derslerine karşı büyük bir sevgisi olan Birsen en sonunda rapor almaya karar vermiştir. Tam bir barış çocuğu olan bu arkadaşımızın defterleri «peace» yazılarıyla dolmuş ve de taşmıştır. Konuşmayı pek sevmeyen bu arkadaşımız psikomanyakları iyi etmek için kendine ideal olarak Psikologluğu seçmiştir. Birsen’e ilerde mutluluklar dileriz.
  65 NERMİN UNCU
 3-E-00065-NERMIN UNCU Otoriter, çalışkan, iyi kalpli ve nazik; Nermin’i anlatmaya çalıştığımızı herhalde anladınız. Derslerine çok önem veren bu arkadaşımız; hiçbir şey bilmiyorum diye kalktığı sözlülerden ve girdiği yazılılardan 8’den aşağı not almaz. «Söz gümüşse, sükût altındır» felsefesini güden bu güzel arkadaşımız Nilüfer’in en candan arkadaşıdır. İngilizce öğretmenimiz Necibe Hanımı, dolayısıyla İngilizce dersini çok seven Nermin’in ideali Hariciyeci olmaktır. «Tüm mutluluklar senin olsun NERMİN». 
  67 IŞIK BAYHAN
 3-E-00067-ISIK BAYHAN Sınıfımızın neşe kaynağı olan Işık aynı zamanda derslerinde de oldukça başarılıdır. Patenti kendine ait olan esprileri ile bizleri epey güldüren Işık’ın yaptığı espri sonradan mutlaka sınıfımızda moda olur ve günlerce ağzımızdan düşmez. Güzel sanatlara ve özellikle resme karşı büyük bir kabiliyeti olan Işık kendine ideal olarak desinatörlüğü seçmiştir. Ev-işi dersine büyük bir sempatisi (!) olan Işık Aybegüm’ün vazgeçilmez arkadaşıdır. Arkadaşımızın hayat boyunca mutlu olmasını dileriz.
  145 AYBEGÜM FINDIK
 3-E-00145-AYBEGUM FINDIK Azgın, kızgın, atılmaz, çekilmez ama ille de vazgeçilmez arkadaşımız Aybegüm’ün özellikleri saymakla bitmez. Tam bir David Bowie hayranı olan Aybegüm yanık sesiyle konserler vererek bize güzel dakikalar yaşatır. Sözlüye kalktığında adeta bir pandomim yapan Aybegüm kendisi gibi yatılı olan Işık’tan bir kaç dakika bile ayrı kalamaz. Derslerden İngilizce ve Türkçeyi çok seven bu arkadaşımıza idealinde başarılar, ileriki hayatında da mutluluklar dileriz.
  146 CAN DOĞANCAN
3-E-00146-CAN DOGANCAN Sınıfımızın en sessiz çocuklarındandır! Kendisi sarışın beyaz tenli olup soru sorulduğunda kızaran cinstendir. Okul içi faaliyetlerinde gösterdiği başarılar ile ünlü olan bu arkadaşımızı her Cumartesi günü saat 5’te çocuk saatinde dinleyebilirsiniz. Amatör fotoğrafçı olan Çan’ı İngilizce öğretmenimiz Necibe Hanım ‘<Can, Can» diye çağırır. İleride mühendis olup binaları ilkönce çatısından inşa etmek istemektedir. Bu arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  185 YASEMİN BİLGEN
3-E-00185-YASEMIN BILGEN Sınıfımızın taş bebeği Yasemin’in başlıca özellikleri : Sarı saçları, mavi gözleri ve güzel gülüşüdür. Çok iyi bir koşucu olan Yasemin uzun boylu, zayıf görünüşüne rağmen kendisinden umulmayacak bir kuvvete sahiptir. Çok sevdiği kedileri doyurmak için yemeğini bile feda eden bu arkadaşımız Firuze ile yan yana gelince kedi dili ile konuşmaya başlarlar. Kendine henüz bir meslek seçmeyen Yasemin, ilerde herhalde bir kedi yuvası açacaktır. «Tüm mutluluklar senin olsun YASEMİN».
  188 ŞAHABETTİN YILDIRIM
 3-E-00188-SAHABETTIN YILDIRIM Sınıfımızın küçük maskotlarından olan Şahap bütün sınıfta özellikle Ümit’le çok iyi geçinir. En önemli özellikleri daimi tebessümleri, iyi niyetli ve yumuşak başlılığıdır. Bazen arslan bazen kuzu kesilen bu arkadaşımız Batı müziğine ve özellikle «Sweet»e büyük bir hayranlık duyar. Şapkası, paltosu ve çantası ile sınıfta çok ünlü olan Şahap kendine ideal olarak henüz bir meslek seçmemiştir. «Mutluluklar ŞAHAP».
  191 AYŞE YAVUZ
 3-E-00191-AYSE YAVUZ Ayşe sınıfımızın en güzel, en popüler, modern ve tatlı kızıdır. Oldukça iyi kalpli olan bu arkadaşımız mümessil olmak sıfatıyla sınıfı titretir! Ayşe fikirleri, mükemmel arkadaşlığı ve sözlüye kalkanların mavi meleği olması nedeni ile bütün sınıfın kalbinde taht kurmuştur; sözlüye kalkanların bir gözü öğretmende ise bir gözü de mutlaka Ayşe’dedir. Çok iyi balerin olan bu arkadaşımızın lAkabı «Made in Holland»dır. Çiğdemin yakın arkadaşı olan Ayşe, ilerde Hariciyeci olmak istemektedir. «Tüm mutluluklar senin olsun AYŞE».
  200 KADİR ÜLKEALAN
 3-E-00200-KADIR ULKEALAN Sınıfımızın ve okulumuzun en sempatik ve en espritüel çocuğudur. Okulda onu tanımayan kimsenin olmadığını sık sık belli eder. Sınıfımıza geçen sene katılmasına rağmen bütün arkadaşlarımızın kalbini fethetmiştir. Derslerine çalışmamasına rağmen notları çok iyidir. «Neden acaba ?» Ali ve Gürcan’ı çok seven bu arkadaşımız futbol takımımızın temel direğidir; sınıfımızın muhtarlığını ise kimseye kaptırmaz. Kadir’i ilerde büyük bir mühendis olarak görmeyi dileriz. «Mutluluklar Kadir».
  261 BERRİN NAS
 3-E-00261-BERRIN NAS İstediği zaman neşeli olup, espri yapmaya bayılan fakat sınıfta ağır başlılığı ve mütevaziliği ile dikkati çeken arkadaşlarımızdan biridir. Birsen’in olmadığı günler dokunsanız ağlayabilir. İyi kalpli, tatlı ve cici bir kız olan Berrin’in Fen derslerine karşı büyük bir sempatisi vardır. Koyu bir «Demiş Roussos» hayranı olan bu arkadaşımız ilerde de doktor olmayı ister. (Hastalarının hepsine şimdiden Tanrı’dan rahmet dileriz.) «Her şey gönlünce olsun Berrin».
  268 HALUK İŞERİ
 3-E-00268-HALÛK ISERI Sınıfımızın en sevimli ve de en sıhhatli çocuğudur. Derslerine dört elle sarılmadığı halde çok iyi notlar alır. (?) Sarı kanaryaların koyu bir hayranı olan bu arkadaşımız çok iyi boks yapar ve futbol oynar. Giydiği güzel kazaklar ve saçlarına gösterdiği özel ilgi ile tanınan Halûk kendine ideal olarak doktorluğu seçmiştir. Haluk’a hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  390 MEHMET DEMİRTAŞ
 3-E-00390-MEHMET DEMIRTAS Sınıfımızın zeki ve çalışkan çocuklarından olan Mehmet herkes tarafından aranan ve sevilen bir arkadaşımızdır. İstanbul’u çok seven Mehmet, İstemihan ve Şule ile sık sık İstanbul’u yad ederler. Batı Müziğini ve sporu çok seven bu arkadaşımız çok iyi futbol oynar. Sınıfımızda halter çalışan yegAne öğrenci olduğu için lAkabı «Halterci» dir. «Tüm mutluluklar senin olsun Mehmet.»
  414 İSTEMİHAN ÖRGEEVREN
 3-E-00414-ISTEMIHAN ORGEEVREN Sweet ve Charlie Brown hayranı olan bu arkadaşımız koyu bir Fenerbahçelidir. Konuşmaya İstanbul’la başlayıp İstanbul’la bitiren İstemihan’ın en büyük zevki Nedim’le satranç oynayıp ona yenilmektir. Sınıfımızın en komik çocuklarından olan İstemihan ilerde fizikçi olup, İstanbul’a yerleşmeyi düşünmektedir. İstemihan’ın tebessümü yüzünden silinmeden, hayat boyunca başarılı olmasını dileriz. «Mutluluklar İstemihan.»
  416 GÜRCAN BULAT
 3-E-00416-GURCAN BULAT Okulumuzun (?) ve sınıfımızın en popüler kişilerindendir. Dört senelik başarı dolu Kolej hayatında hareketleri ile arkadaşlarının ve öğretmenlerinin takdirini kazanmıştır. Sınıfımızın iyi futbolcularından olan Gürcan, Nuruhak ve Kadir’i çok sever. Centilmenliği, daimi gülüşü ve sportmenliği ile hepimizin çok sevdiğimiz Gürcan’a bir ömür boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  486 ÜMİT ULUSMAN
 3-E-00486-UMIT ULUSMAN Daima güler yüzlü olan Ümit sınıfımızın en sempatik simalarındandır. Gerek hareketleri, gerek mimikleri ve gerekse esprileri ile sınıfımızın neşe kaynağı olan bu arkadaşımızın en büyük özelliği derslerde durmadan gözlüğünü temizlemesidir. Org çalmak, resim yapmak, müzik dinlemek ve film çevirmek (?) onun başlıca zevkleridir. Arkadaşlarını kızdırıp, sonrada af dilemekten büyük zevk duyan Ümit, ilerde haritacı olmak istemektedir. Ümit’inde bundan sonraki yaşamında okuldaki gibi neşeli ve mutlu olmasını dileriz.
  552 MECDETTİN ATAÇ
 3-E-00552-MECDETTIN ATAC Sınıfımızın en haşarı, ele avuca sığmaz çocuğu Mecdettin, gerçekte altın gibi bir kalbe sahiptir. Kabadayılık taslarken işin sonucu hep fiyasko olur. Kadir ve Haluk’u çok seven Mecdettin sınıfta tren sesiyle ilerleyip azar işitmeyi çok sever. Çiğdem’i kızdırıp sonunda da ondan dayak yiyen Meco’nun gülmediği hiçbir şey yoktur diyebiliriz. Derslerine de dört elle (!) sarılmış olan bu arkadaşımıza gelecek yaşantısında ve idealinde basanlar dileriz.
  598 NEDİM ÇAKAN
 3-E-00598-NEDIM CAKAN Sınıfımızın en az çalışıp, en iyi notlarını alan Nedim bu başarısını herhalde zekAsına borçlu. Ona çok zeki olduğu için verdiğimiz lAkab «Kompüter» dir. ZekAya dayanan bir oyun olan satrancı oynamak için kendine rakip bulamayan Nedim yaşından umulmayan bir olgunluğa sahiptir. Bu yüzden konuşmaları ve fikirleri ile hepimizi kendine hayran bırakır. Matematiği çok kuvvetli olan bu arkadaşımızın ilerde büyük bir Matematikçi olacağına inanıyoruz. «Mutluluklar Nedim.»
  626 SUHA ÇAKMAKLI
 3-E-00626-SUHA CAKMAKLI Sınıfımızın yakışıklı jönlerinden olan Süha çok güzel (!) bir sese sahiptir. Kadir’e biraz benzese ikisinin kardeş olduklarına inanacağız ama ! Soğuk esprileri ile bizi dondururken aniden yaptığı bir şaka ile bizi Sibriya’dan Ekvator’a getirir. Bir hayli asi olan bu arkadaşımızın derslerle arası şeker rengidir. Koyu bir Beşiktaşlı olan Süha ilerde futbolcu olup takımını şampiyon yapmayı hayAl eder. «Her şey gönlünce olsun SÜHA».
  723 ŞULE TÜLÜMEN
 3-E-00723-SULE TULUMEN Şule sınıfımızın canlı, neşeli, iyi ve çalışkan bir üyesidir. Müzik derslerine duyduğu ilgi onu her sene müzik koluna girmeye zorlamaktadır. Müzik dinlemek, ata binmek, yüzmek, tenis oynamak, kayak yapmak gibi çok çeşitli sporlara ilgi duyan bu arkadaşımız klAsik müzik hayranıdır. Şule bahçesindeki otları bitirmiş şimdi de bizimkilere dadanmıştır. İlerde ya manken ya doktor olmak isteyen bu arkadaşımıza hayat boyunca başarılar dileriz. «’Mutluluklar ŞULE».
  740 HİKMET İLİKLİER
3-E-00740-HIKMET ILIKLIER Sınıfımızın arka köşesinde uyumaktan büyük bir zevk alan Hikmet çok ince bir yapıya sahiptir. (Arkadaşımızın bir oturuşta bir koyun budunu yiyebileceğine inanıyoruz.) Matematiği çok kuvvetli olan Hikmet nedense bu sene bu dersi de yatırmıştır. Sınıfa her sabah hepimizden önce gelmesi (!) ile meşhur olan bu arkadaşımız kendine ideal olarak Avukatlığı seçmiştir. «Her şey gönlünce olsun Hikmet.»
  782 SOMER AYDAGÜL
3-E-00782-SOMER AYDAGUL Sene başından beri bu arkadaşımızı sınıfta pek göremeyiz, yalnızca canı sıkıldığı zaman okula gelen Somer, Ali’nin en yakın arkadaşıdır. Birlikte basketbol oynar, sinemaya giderler. Sınıfta «Old Spices» m reklAmını yapan bu arkadaşımız giydiği güzel kazakları ve kısacık (!) saçları ile kısa zamanda meşhur olmuştur. Kopye çekmenin üstadı olan Somer’e gelecek yaşantısında mutluluklar ve başarılar dileriz.
  784 ZAFER BABALI
 3-E-00784-ZAFER BABALI Sınıfımızın en sessiz öğrencilerinden olan Zafer, Renan’ın en yakın arkadaşıdır. Fen ve matematik derslerinde çok başarılı olan bu arkadaşımız kitap okumayı, sinemaya gitmeyi ve bilhassa uyumayı çok sever. Derslerine günü gününe çalışıp gelmesi ile sınıfta meşhur olan Zafer, eğer isterseniz size uçak ve araba motorları hakkında epey bilgi verebilir. İdeali mühendislik olan bu arkadaşımıza mutluluklar dileriz.
  838 ALİ BAŞAKINCI
 3-E-00838-ALI BASAKINCI Sınıfımızın yakışıklı jönlerinden olan Ali’nin yakında Yeşilçam’a oradan da Hollywood’a transfer olacağına inanıyoruz. Çok güzel taklitler yapan bu arkadaşımız basketbol ve voleybol oynamak için derslerini ihmal etse de yine notları iyidir. Sessiz ve sakin olan Ali Kadir’in onu hırpalamasına bile ses çıkartmaz. Baba mesleğini devam ettirmek isteyen bu arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  856 ALİ HAZNEDAR
 3-E-00856-ALI HAZNEDAR Sınıfımızın en sessiz, en sakin ve en iyi çocuklarındandır. Sınıfa girdikten çıkana kadar sırasından bile kalkmaz. Bütün öğretmenler ile arası iyi olan Ali derslerine normal ölçüde çalışıp, orta ve iyi notlar alır. Burnunun ucunda duran gözlüğünün ne zaman düşeceği ise merak konusu olmuştur. Bu sessiz ve sakin çocuk bazen 180° değişir, işte o zaman sınıfta onu kimse tanıyamaz. Fen derslerini çok seven bu arkadaşımızın ilerde bir «Einstein» olacağına inanıyoruz. «Mutluluklar Ali !»
  858 NURUHAK MÜFTÜOĞLU
 3-E-00858-NURUHAK MUFTUOGLU Sınıfımızın dört senelik üyele-rinden olan Nuruhak özellikle, an-lattığı fıkralarla ilgi toplar. Ders-lerine gösterdiği ilgiden dolayı Fen ve Sosyal öğretmenlerimiz tarafından çok sevilir. Sınıf takı-mımızın kalecisi olan Nuruhak vazifesini büyük bir başarı ile yö-netir. Bu sebepten herkes onu GalatasaraylI Yasine benzetir ! Çok arkadaş canlısı olan Nuru¬hak, Kadir ve Gürcan’ın vazgeçil¬mez dostudur. İlerde büyük bir fabrikatör olmak isteyen bu arka¬daşımıza mutluluklar dileriz.
  985 BELGİN YÜCEKÖK
3-E-00985-BELGIN YUCEKOK Sınıfımızın sakin kızlarından olan Belgin, arkadaşlarına çok iyi davranmakla dikkati çekmektedir. Giydiği güzel palto ve pardesülerle ilgimizi çeken Belgin’i yalnızca «güle, güle giy» dediğimiz zaman kızdırırsınız. Sessizliği ve mütevaziliği ile ondan fazla malûmat alamazsınız. Defterlerinin hepsi birer sanat eseri olan Belgin’in altın gibi bir kalbi vardır. Ona idealinde ve hayatında mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1109 NİLÜFER ERGÜR
 3-E-01109-NILUFER ERGUR Genellikle sessiz (!) olan sınıfımızda gerçekten çok sessiz olan Nilüfer, yumuşak huylan ve sınıftaki tüm tepki, olaylara olumlu karşılık vererek dört senedir kimsenin kalbini kırmadan geçinmesiyle tanınmıştır. Bu cici arkadaşımız aynı zamanda çok çalışkandır. Bilhassa tarihten sözlüye kalkmayı çok seven Nilüfer, Nermin’in en iyi arkadaşıdır. İlerde fizikçi olmayı isteyen bu arkadaşımıza idealinde ve her yatında mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1527 AYSUN MERCAN
 3-E-01527-AYSUN MERCAN Aysun sınıfımızın en cingöz ve en yumurcak kızlarındandır. Beden derslerinde ve özellikle Jimnastikte gösterdiği büyük başarıdan dolayı lAkabı «lastik Aysun» dur. Çikolata, şeker nevinde her şeye karşı büyük bir zaafı olan Aysun sınıftaki ailenin en küçük çocuğudur. Çok çalışkan ve sevimli olan Aysun’un altın gibi bir kalbi vardır. Arkadaşımızın ilerde büyük bir jimnastikçi olacağına inanıyoruz. «Mutluluklar Aysun !»
  1543 ÇİĞDEM TEOMAN 
 3-E-01543-CIGDEM TEOMAN Sınıfımızın medar-ı iftiharı, hocaların gözbebeği olan Çiğdem’in lAkabı «Ayaklı Kütüphanedir». Ayrıca ödevini yapmadan sınıfa gelenlerin mavi meleği olan Çiğdem, sarı saçları ve mavi gözleri ile dikkati çeker. Fazla ot yememesine rağmen derslerini büyük bir başarı ile yöneten bu arkadaşımız bütün sınıfın gönlünde taht kurmuştur. Fenci olmak isteyen bu arkadaşımıza idealinde ve hayatında başarılar dileriz. «Tüm mutluluklar senin olsun ÇİĞDEM !»
  1605 FİRUZE ATAK
 3-E-01605-FIRUZE ATAK Sınıfımızın en cici ve en uzun boylu kızlarındandır. Hepimiz tarafından sevilen ve aranan bir arkadaşımızdır. Bazen çok ciddi, bazen de çok neşelidir. Çok iyi kalbi i olan bu arkadaşımız Batı müziğine ve özellikle «Roberta Flack»a hayrandır. Köpekleri çok seven bu arkadaşımızın başlıca hobileri : Voleybol, basketbol oynamak, seyahat etmek ve yüzmektir. Çok güzel resim yapan Firuze ilerde Psikiyatrist olmayı istemektedir. Bu arkadaşımıza idealinde ve hayatında başarılar dileriz. «Mutluluklar Firuze».
  1656 HASAN ENİS ÖZDEMİR
3-E-01656-HASAN ENIS OZDEMIR Sınıfımızın en sempatik çocuğu olan Haşan derslerde yaptığı espriler ve sözlülerdeki pandomimlerle bütün sınıfı kahkahaya boğar. Tolunay Hanımı çok sevdiği için yalnızca Sosyal dersine çalışan bu arkadaşımızın en çok kullandığı söz «Tüh bee» dir. Derslerde canı sıkıldıkça sıraya vurmayı adet haline getirmiştir. Okumayı çok seven bu arkadaşımızın hayat boyunca mutlu olmasını dileriz.
  1671 NİLGÜN ÖZBUDAK
3-E-01671-NILGUN OZBUDAK Sınıfımızın sessiz ve ciddi kızlarından olan Nilgün bu sebepten bütün arkadaşlarının sevgisini kazanmıştır. Sarı saçları, kalkık burnu, mavi gözleri ile sınıfımızın güzel kızlarından olan bu arkadaşımız açık sözlülüğü ve iyi kalpliliği ile sınıfımızın mavi meleklerindendir. Nilgün derslerindeki başarısını günü gününe çalışmasına borçludur. İlerde Mimar olmak isteyen bu arkadaşımıza başarılar, yaptığı binalarda oturanlara da şimdiden Tanrı’dan rahmet dileriz. «Mutluluklar Nilgün».
  1898 NEVZAT AKSOY
 3-E-01898-NEVZAT AKSOY Sınıfımıza bu sene gelen bir arkadaşımızdır; aynı zamanda da en uzun boylu (!) çocuğudur. Uzun boyundan (!) dolayı Türkçe öğretmenimiz onu ufaklık diye çağırır. Renan ve Nuri’nin en yakın arkadaşı olan Nevzat çok iri gözlere sahiptir. Sınıfımızın maskotu olduğundan dolayı hepimiz tarafından çok sevilir. Sinemaya gitmeyi ve uyumayı çok seven bu arkadaşımız İngilizce dersini çok sever. İdeali doktor olmaktır. «Tüm mutluluklar senin olsun Nevzat».
  2102 RENAN ŞEKEROĞLU
 3-E-02102-RENAN SEKEROGLU Renan sınıfımıza İtalya’dan gelmiş ve kısa zamanda sessizliği ile kendini sınıfa sevdirmiştir. Çok sessiz ve mahcup olan Renan arabalar ve motorları hakkında geniş bilgiye sahiptir. Sosyal Bilgiler dersini seven bu arkadaşımız kendine felsefe olarak şu atasözünü seçmiştir : «Ağzı var dili yok». Çok mahcup olan Renan kendine henüz bir ideal seçmemiştir. «Tüm mutluluklar senin olsun Renan».
  2456 ŞERİF KÖKSAL
3-E-02456-SERIF KOKSAL Sınıfımızın en iyi basketbolcu- su, basketbol takımımızın temel direği; terbiyeli ve uslu bir çocuk olan Şerif, terbiyesi ve sessizliği sayesinde bütün hocaların gözüne girmiştir. Çok iyi niyetli arkadaşlarımızdan olan Şerif suya sabuna dokunmadan orta sona gelmiştir. Psikolog olmak isteyen bu arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2928 SITKI ÖZDAMAR
 3-E-02928-SITKI OZDAMAR Sınıfımızda bulunanların içinde Kolej’in en gediklisidir. Sessiz ve arkadaşları ile iyi geçinen bir çocuktur. En çok beğendiği ve sevdiği arkadaşı Nedim’dir. Roman okumayı çok sever fakat bunu pek bulamadığı boş zamanlarında yapar. Fen derslerini özellikle Kimyayı çok sever. Fen lisesine girmek isteyen bu arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2987 GÜL ULUSOY
 3-E-02987-GUL ULUSOY Sınıfımıza bu sene gelen bu güzel arkadaşımız kısa zamanda kendini Sınıfımıza sevdirmiştir. Çok güzel gözlere sahip olan Gül derslerdeki rahatlığıyla bütün öğretmenlerimizin ilgisini çeker. Teneffüslerde ve derslerde söylediği Nilüfer’in şarkıları ile sınıfımızı neşelendiren bu arkadaşımız aynı zamanda çok güzel dans eder. İdeali doktorluk olan bu sempatik arkadaşımıza hayat boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  3003 NURSEL ERDENER
 3-E-03003-NURSEL ERDENER Sınıfımıza Orta I. de katılan Nursel sınıfımızın «Allah için sakin ve hanımefendi» öğrencilerindendir. Çalıştığı her derste başarılı olabilen bu arkadaşımız kızdığı ve sevindiği zamanlarda yüzünü türlü şekillere sokması ile tanınır. Ev-İşi dersini çok seven (!) Nursel var gücüyle bu derse çalışır! Firuzeyi yemekleri ile besleyip iyi eden Nursel ilerde doktor olup hepimizi öldürmeyi (!) ister. «Tüm mutluluklar senin olsun sevgili Nursel.»
  3053 FİGEN FENEMEN
 3-E-03053-FIGEN FENEMEN Sınıfımızın cici ve sempatik öğrencilerindendir. Sık sık Firuzeyle görülen bu arkadaşımızın atkısı adeta başının belasıdır. Çünkü atkıya «Vakko» adı verilmiştir ve çok iyi ip atlamamıza yarar. Bir anlık kızgınlıkları İspanyol matadorlarını bile dehşete düşüren Figen’in en büyük problemi yazılı günleridir. Fakat bunların üstesinden gelmeyi iyi becerir. (?) Neşeli ve sempatik arkadaşımıza idealinde ve gelecek yaşantısında başarılar ve mutluluklar dileriz.
  3544 MEHMET NURİ ERTEM
 3-E-03544-MEHMET NURI ERTEM Sınıfımıza bu sene katılan bu sessiz arkadaşımız sınıfta sakinliği ve sessizliği ile tanınır. Renan’la çok iyi anlaşan bu arkadaşımız kendini tamamiyle derslerine vermiştir. Nuri anlayabildiğimiz kadarı ile iyi niyetli, açık sözlü ve iyi kalpli bir arkadaşımızdır. Derslerinde çok başarılı olan bu arkadaşımızın ilerde büyük bir fizikçi olacağına inanıyoruz. «Her şey gönlünce olsun Nuri.»
  3554 LEVENT KAHRAMAN
 3-E-03554-LEVENT KAHRAMAN Sınıfımıza bu sene katılan bu arkadaşımız derslerinde o kadar başarılı olmamasına rağmen arkadaşları ile özellikle Halûk’la olan dostluğu çok iyidir. Sosyal öğretmenimiz Tolunay Hanım Levent’e sözlülerde yaptığı nutuklardan ötürü «kompozisyoncu» adını vermiştir. Levent’in diğer bir özelliği de sözlülerde yaptığı pandomimlerdir. Bu arkadaşımıza idealinde ve hayatında mutluluklar ve başarılar dileriz.