1240 MURAT GÜRZUMAR
3-L-01240-MURAT GURZUMAR Murat, sınıfımıza bu yıl gelmesine rağmen, sınıfın havasına hemen girmiştir. Esprileriyle neşe kaynağıdır. Dersleri dinlemek Adeti olmadığı gibi arkadaşlarını da mutlaka konuşturmak ister. Okula geç gelmek Adetini birçok kişi gibi o da benimsemiştir. Ufak defterleriyle meşhur olan Murat’ın ileride alacağı Murat taksisiyle işine zamanında varmasını dileriz. Başarılar.
  1427 DİLEK ÖZDİL
 3-L-01427-DILEK OZDIL Dilek, neşeli, sempatik bir kızdır. Hızlı konuşması ve nefis İngilizce şivesi ile çok sevilir. Sınıfta karne almaya yakın yapılan temsillerde oyunu ve bilhassa kıyafetleri ile dikkati çeker. Onu derslerde veya teneffüslerde elinde bir romanla görmek mümkündür. Kitap okumaya aşırı derecede düşkün olan Dilek’te resim yapma kabiliyeti çok gelişmiştir. Atılgan olan Dilek arada sırada gözyaşı sağanaklarına tutulur, çünkü oldukça da alıngandır. Onun gönlünü alabilmek çok kolaydır. O, her şeyden memnun olabilen nadir insanlardandır, ömür boyu başarılar.
  1430 ALTAN ERSİN
 3-L-01430-ALTAN ERSIN Altan’ı bir cumartesi aramaya kalkarsanız ya bir sinemada ya da bir yaş günü partisinde bula bilirsiniz. Son moda giyinişleri ve şahane dansları ile tanınmıştır. Altan, yaş günü partilerinin aranılan simasıdır. Derslerine canını sıkmadan çalışabildiği kadar çalışır, gene de büyük başarı gösterir, çünkü klAsik müzik dinleyerek çalıştığı söylenir. Özel merakları kırtasiye eşyaları koleksiyonu yapmak ve sınıfta arkadaşlarına dağıtmaktır. Ona hayatı boyunca başarılar dileriz.
  1481 AYFER ARAT
3-L-01481-AYFER ARAT Bu sene yıllık için, geceyi gündüze katıp, işini gücünü bırakıp hakkımızda yazı yazmaya koyuldu. Zavallı Ayfer, ne hallere düştü bizim yüzümüzden. Ama bütün bunlara rağmen derslerindeki başarı grafiği hep en yüksekteydi. Karne almaya yakın, sınıfa moral vermek için, Fatih’le birlikte yaptığı temsillerde acayip başarı göstermesi ve tertemiz kalbiyle hepimizin çok sevdiği bir arkadaştır. Sınıfın en neşeli kızı, en aranılan kişisidir. Derslerde uslu görünmesine rağmen, teneffüslerde sınıfı azdıran bu cici arkadaşımıza başarılar dileriz.
  1484 SAHİR CARILLI
 3-L-01484-SAHIR CARILLI 3L’ye bu yıl gelen Sahir bütün hocalarımızın ve arkadaşlarımızın kalbini kazandı. Bunu samimi davranışları ve çalışkanlığına borçludur. Sahir’i derslerde, bilhassa «Sosyal Bilgiler» dersinde ayakta veya parmak kaldırırken görmek mümkündür. Derslerine muntazam çalıştığı için derhal sınıfın çalışkanlar kervanına katılmıştır. Fikirlerini o kadar iyi savunur ki, çevresindekilere bile kabul ettirir. Sınıfımızdaki bu ateşli savunucuya ömür boyu başarılar dileriz.
  1485 NEGÜZ GÜNSENİN
 3-L-01485-NERGIS GUNSENIN Nergis’in ilk bakışta sert görünen o mavi gözlerinin altında iyilik ışıkları parlar. İyilik meleği O’nun karakterini en iyi tarif edecek sözdür. O’nun yakantop ve pingpongda gösterdiği başarı dillere destan olmuştur. Nergis, dersleri çok iyi dinler. (Bilhassa tarih derslerini) Tahtaya kalkanların eksiklerini tamamlayarak veya yanlışlarını çıkararak bizi deli eder. Onu sık sık bir başarısından dolayı dik omuzlu olarak görmek mümkündür. Ömrü boyu omuzlarının dik olmasını dileriz.
  1524 AHMET ERSAN
3-L-01524-AHEMET ERSAN «Ahmet». Bu kelime bizlere futbolu hatırlatır. Futbola hastalık derecesinde meraklı bir arkadaştır. Fatih ile samimi olalı, esprilerinin gün geçtikçe iyiye doğru gittiğinin hepimiz farkındayız. Ahmet, komedi ve spor sevgisinin karışımından meydana gelmiş bir varlıktır. Kendisine iyilik yapanları «Pepsicola» ısmarlayarak mükAfatlandırır. Ahmet, arkadaşlarına iyilik yapmayı vazife bilir. Seni ileride iyi bir futbolcu olarak görmeyi dileriz. Ahmet.
  1554 COŞAN AYAN
 3-L-01554-COSAN AYAN Sınıfımızın çalışkan ve oldukça sessiz tiplerindendir. Sessiz olduğuna bakmayın aslında saman altından su yürütür. Yeraltı kaynakları gibidir! Romantikliğin bütün özelliklerini üzerinde toplamıştır. Bu yüzden kendisine sınıfça ROMEO lAkabı takılmıştır. Tam iki yıldır kendisine «JÜLİET» aramaktadır. Derslere düzenli çalışarak gelen Coşan hocaların gözdesi olmuştur. Bu başarısının gelecekte de devamını dileriz.
  1624 BAHRİ BİLİR
 3-L-01624-BAHRI BILIR Boyunun uzunluğu dolayısıyla sınıf kapısından zor giren bu arkadaşımız çok zeki ve çalışkandır. «Çalıştın mı ?» diye sorarsanız «Yok vallahi şöyle bir baktım» der sanki tahtaya kalkınca bülbül gibi konuşan o değilmiş gibi! Çok temiz kalpli bir arkadaştır. Sınıfımızın en çalışkanı olan Bahri arka sırada oturmanın faydalarından yararlanmaktadır. Onu bütün sınıf sever. Bahriye gelecek öğrenim yıllarında da bu çalışkanlığını sürdürmesini dileriz.
  1629 EVİN BENLİ
3-L-01629-EVIN BENLI Size bir şey soralım: Basketbol, piyano, tenis, yüzme, çalışkanlık deyince aklınıza kim gelir? 3L’liler bu arkadaşlarının Evin olduğunu bilirler. Çok çalışkan olan bu arkadaşımız ödevlerini ve bilgisini arkadaşlarından sakınmaz, anlamadıkları yerleri anlatır. Sakin ve terbiyeli davranışları ile hocalarımızın kalplerini fethetmiştir. Sarı saçları, mavi gözleri ve kalkık küçük burnu onun dış görünüşüdür. Onun iç dünyasını tanıyan bilir. Melek gibi bir kalp ve temiz duygular, işte Evin’imiz. Hayat boyu başarı ve mutluluklar dileriz.
  1692 VAKUR AKKAYA
 3-L-01692-VAKUR AKKAYA Sınıfımızın Einstein’ıdır. En arka sırada oturur. Tek amacı ileride bir buluş yapmaktır. Bunun için şimdiden evde çalışmalar yapıyor. Buna karşı ise ailesi gereken tedbiri almış, ayrıca itfaiyeye haber vermiştir. Derslerde «paldır, küldür» diye bir ses duyarsanız muhakkak Vakur düşmüştür. Arkadaşlarının Vakur’un ilkokulda da düştüğünü söylemesi üzerine, herkes şu cümlede birleşir. «Vakur düşe kalka büyüdü». Geleceğin Einstein’nına başarılar dileriz.
  1706 AKİF KAYNAK
 

 

 

  1714 NEBİL AYTEKİN
 3-L-01714-NEBIL AYTEKIN Sınıfımızın en zayıf tipidir. Dersler arasında sık sık revire gitmeyi Adet edinmiştir. Bu yüzden de midesi delinme tehlikesi ile karşı karşıyadır, onun için revire gitmeye bir müddet ara vermiştir. Dersleri dikkatle takip eder. Çalıştığı zaman çok yüksek not alabilir. İmtihan önceleri sıra sıra dolaşıp kAğıt aramakta (toplamakta) usta olan Nebil, ön sıraların kurbanlarındandır. Twiggy Nebil’e mutluluklar dileriz.
  1791 FAHAMET ÇAYKÖYLÜ
3-L-01791-FAHAMET CAYKOYLU Sınıfa gülerek gireni mi soruyorsunuz ? Merak etmeyin söyleyeceğim. İşte o, bizim sınıfın şirin mi şirin, çalışkan mı çalışkan Fahamet’i. Sınıfta ders arasında gülmekle meşhurdur. En ufak bir şeyde yüzünün kızarmasını engelleyemeyen Fahamet’in yetenekleri sayısızdır. Hislerini hiç bir zaman gizleyemez, ne düşündüğünü, neler hissettiğini yüzünden anlayabilirsiniz. En büyük arzusu insanları mutlu görmek ve onları sevindirmek. Okulu da dünyadaki her şeyi çok sevdiği gibi sever. Çevresinin mutluluğu için çalışan bu alçakgönüllü arkadaşımızın hayat boyu mutlu olmasını dileriz.
  1809 ÇİĞDEM DALMIŞ
 3-L-01809-CIGDEM DALMIS Çiğdem siyah gözleri ve saçlarıyla, uzun boyuyla sınıfın bir incisidir. Batı müziğine duyduğu merakı, her çarşamba elinde bir «hey» mecmuasıyla sınıfa girmesinden anladık. Olgun fikirli, akıllı bir kızdır. Sınıfın en imrenilen yerinde oturur. Pencere tarafının en arkası… Yağan kara ve sokağın manzarasına nazır bir yeri olduğu halde ders dinlemeyi ihmal etmez. Sınıfça Özden’le Çiğdeme «romantik» lAkabı takıldığı halde onlarda romantikliğin eseri yoktur. Başarılı yıllar dileriz.
  1847 NAZLI KÖSELİOĞLU
 3-L-01847-NAZLI KOSELIOGLU Nazlı sınıfın en uysal, en iyi kızıdır. Sabahları, erken saatlerde onu okulda görmek mümkündür fakat Nazlıyı sözlerle anlatmak mümkün değildir. O, bütün sınıfın sevgisini kazanmış, 3L’nin gururla, arkadaşım diyebileceği bir arkadaşımızdır. Bu satırları karalamakla Nazlının pırlanta kalbi anlatılmaz. Ona ömür boyu aynı Nazlı olarak kalmasını diliyoruz.
  1849 DENİZ DEMİREL
 3-L-01849-DENIZ DEMIREL Spor, top, voleybol, maç, antrenman ve Deniz! Aslında sakin olan Deniz, boş derslerde ve teneffüslerde çok neşeli ve şakacıdır. Arkadaşları uğruna hiç bir fedakArlıktan kaçınmaz. Müzik ve resme karşı da yeteneklidir. Derslerde O’nu önünde oturan Nergis’in söylediklerine gülerken görebilirsiniz. Okulumuzun kız voleybol takım kaptanı Deniz’le övünüyoruz. Hayatta başarı ve mutluluklar seninle olsun Deniz.
  1889 MÜGE ARINER
 3-L-01889-MUGE ARINER Sınıfa bu yıl ithal ettiğimiz Müge’yi derslerde gülerken görmek olağandır. Teneffüslerde eksik ödevlerini tamamlamak veya kantine gitmek başlıca zevkleridir. Neşeli ve cana yakın bir kızdır. Orta sıraların şamatacılarının önemli bir simasıdır. Derse olan düşkünlüğü yüzünden (! ?) (bilhassa Fen) hocaların iltifatına maruz kalmıştır. Kızdığı zaman gözü kimseyi görmez. Sempatik hareketleriyle sınıfın sevgisini kazanmıştır. Hayatta başarı ve mutluluklar.
  1949 ŞEHNAZ MUTDOĞAN
3-L-01949-SEHNAZ MUTDOGAN Şehnaz çok cici ve nazik bir Kızdır. Kendisiyle alay edilmesinden hiç hoşlanmaz. Arkadaşımız koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Galatasaraydan kimi soracak olsanız bilir. Söylediğine göre mahallelerinde yapılan futbol maçlarında kaleci olur. Aynı zamanda Şehnaz okulda atletizme çalışır. Derslerde çok sessizdir. Ondan bir yardım isteseniz, tereddütsüz yaparak çok iyi bir arkadaş olduğunu kanıtlar. Ona çok sevdiği spor dalı olan atletizmde ve hayatında başarılar dileriz.
  2156 FATİH KARACA
 3-L-02156-FATIH KARACA  3L dünyaya az bulunur bir insan hediye ediyor. Fatih ! İşte sınıftan, bazen A Blok 3. kattan yükselen kahkahaların kaynağı. O’nu neşe, kahkaha kelimeleri tarif etmeye yetmez. Üstün zekAsıyla çok zor durumlardan kendini kurtaran, derste vs teneffüste davranışlarıyla hocaları bile gülmekten yaramazlığına kızamayacak hale getiren bir komedi artisti. Sınıfın ortak mutluluklarında sevince sevinç katan, sınıf maçlarının amigosu, hayat dolu, cıvıl cıvıl bir oğlan. Okul kooperatifinin vazgeçilmez satış memuru Ömrü boyunca başarılı olmasını dileriz.
  2206 SELÇUK DÖNMEZ
 3-L-02206-SELCUK DONMEZ Arka sıraların aydınlarındandır, Müzik derslerinde arkadan yükselen seslerin en yükseğine sahiptir. Sesini derslerde birisiyle tartışırken veya 7 m. ötede birisine bağırırken duymak mümkündür. Ufak bir şeyde yüzünün kızarmasını gizleyemeyen Selçuk çok iyi pingpong oynar. Sınıfın elektrcnik beyinlerinden biridir. Atını sık sık özlediği için arka sıralardan «Charly» diye bağıran sesini duyabilirsiniz, (Charly atının ismidir). Başarılar dileriz.
  2282 CEM ATAÇ
3-L-02282-CEM ATAC Cem, sakin ve ciddi bir arkadaşımızdır. Üç yıl içinde efendiliği ve çalışkanlığı ile dikkati çekmiştir. Herkesin fikirlerine saygı gösterir. Resim yapma yeteneğini biyoloji derslerinde tahtaya resim yaparak belli eder. Gülünecek yerde yüzünden tebessümü eksik olmaz, diğer durumlarda ise hareketlerini ayarlayabilir. Yardımsever olduğu halde bu özelliği yazılılarda görülmez. Sosyal Bilgiler ve Fen hocalarının gözüne girmek için iyi bir formülü vardır. Tahtaya harita ve resim çizmek. Başarılar dileriz.
  2300 ALİ TOKSOY
 3-L-02300-ALI TOKSOY Ali sınıfımızın en neşeli tiplerindendir. Yüzünden gülme eksik olmayan bu arkadaşımız derslerde Osman’la çok kıpırdaşmasına rağmen hocaların sevgisini kazanmıştır. Ali en çok Fen dersini sever (? !) ve saçının kesilmesinden çok hoşlanır. (!?!) Bir marifeti de teneffüslerde, fırsat buldukça derslerde* karnından kuş sesi çıkarmaktır. Damarlarını şişire şişire ders anlatmak onun diğer bir marifetidir. Ali’ye hayat boyu başarılar dileriz.
  2304 OSMAN KURDAŞ
3-L-02304-OSMAN KURDAS Şamatayla ağırbaşlılığı, çalışkanlıkla sporu bir arada yürütür. Osman sessiz görünen bir yaramazdır. Onun seyrek olarak yaptığı espriler çok incedir. Pingpong da üstüne başarı gösterip geçen yıl Türkiye 3. sü oluşuyla hepimizin dikkatini üzerine çekti. Osman altın kalbiyle arkadaşlarının sevgisini kazanmıştır. O, herkesin fikrine saygı gösteren, bulunmaz bir arkadaştır. Mutluluk ve başarı dolu bir hayat dileriz.
  2332 UĞUR BURKAY
 3-L-02332-UGUR BURKAY Uğur 3L sınıfının neşeli ve canlı bir arkadaşıdır. Her çeşit spora karşı alakası olup, okulda vakit buldukça yanında oturan Hüseyin’le pingpong, pazar günleri DSİ de basketbol oynar. Açık sözlü ve dürüst olan arkadaşımıza hayat boyu başarılar dileriz.
  2424 REHA ÖZBEY
 3-L-02424-REHA OZBEY Reha çok sevimli bir arkadaştır. Biraz tutumlu ve biraz da fazla dürüsttür. Her yönüyle örnek bir öğrencidir. Kendisini bugünlerde akvaryum merakı sarmışsa da, bu onun derslerine hiç etki etmez. Reha, hakkını savunmasını çok iyi bilir. Borcunu vermeyene işkence eder. En büyük düşmanı İlgaz’dır. Onu gider gelir boğazlar. Herkese çok iyi davranır, borç meselesi hariç. Başarılar dileriz.
  2487 BETÜL TALU
 3-L-02487-BETUL TALÛ Uslu, terbiyeli, cana yakın, sempatik, çalışkan kelimeleri bize Betül’ü hatırlatır. Betül atletizm sporuna başladı ve onun her şeyde olduğu gibi bu spor dalında da başarı göstereceğine inanıyoruz. Betül güzel yakantop oynar. Evi sinemalara yakın olduğu için haftalık sinema haberlerini ondan alabilirsiniz. FedakAr ve çalışkan arkadaşımıza başarılar dileriz.
  2501 SUZAN ÇALIŞKAN
 3-L-02501-SUZAN CALISKAN Bakın işte sınıfımızın yardımsever simalarından biri daha. Suzan sessiz, sakin bir arkadaşımızdır. Onun bambaşka bir dünyası vardır. Suzan, sınıfta iyilikleriyle tanınmıştır. Kitaplara çok meraklı olduğunu üç senedir kitaplık kolu olmasından anlıyoruz. Suzan, okul kıyafetlerine ve arkadaşlarının fikirlerine uyan çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Başarılar dileriz.
  2533 GÜL ERALP
3-L-02533-GUL ERALP Gül imtihanlardan önce en çok heyecanlanan ve evden deste deste çalıştığı kAğıtları getirerek, bizim çalışmamızın onunkinin yanında solda sıfır kaldığını bu yolla belirten, sevimli, aceleci bir arkadaşımızdır. Okul kurallarına ve giyinişine çok önem verir. Cana yakınlığı ile dikkati çeker. 8 sene baleye gitmiş olan bu arkadaşımız atletizm ve folklora karşı büyüklüğü ilgi duyar. Aynı zamanda çalışkan olan bu arkadaşımıza başarılar dileriz.
  2541 ÖZDEN SAV
3-L-02541-OZDEN SAV Özden, derslerine gereken önemi vererek çalışan ve sonucunu hakkıyla elde edebilen bir arkadaşımızdır. Ders esnasında, Çiğdem Dalmış’la konuşması sırasında ara sıra sesi önlere kadar gelir. Pop müziğiyle çok ilgilenir. Ayrıca Türkçe derslerinde ve tartışmalarda onun sesini sık sık duyarız. Sessiz görünmesine rağmen sınıfı azdırmakta ustadır. Ona hayat boyu başarı ve mutluluklar dileriz.
  2559 BELMA ARCAN
3-L-02559-BELMA ARCAN Belma sınıfın en popüler tipidir. Arkadaşı Azra ile yapışık ikizler diye tanıdığımız Belma’nın başta Beden olmak üzere bütün derslerde gösterdiği başarı hepimizin dikkatini çeker. Pop müziğiyle yakından ilgilenen Belma’yı dersleri dinler gibi görseniz bile o, şahane hayalleri ile birliktedir gene. Belma teakwon do yapar. Sınıfın en yardımsever en karakterli kızlarından biri, sınıfın aranılan tipidir. Hayatta daima başarılı olmasını dileriz.
  2609 EMİNE TEKİNEL
3-L-02609-EMINE TEKINEL Emine sınıfın en sessiz kızlarından biridir ve bu sessizliğinin kurbanıdır. Geniş anlamda açıklamak gerekirse derslerde konuşanların yanına oturtulur. Tertipliliği ile tanınmıştır. Temizliğe çok önem verir. Kalbi de kendisi gibi tertemizdir. Arkadaşları ile sağlam dostluklar kurar. Derslerine olan gayreti ve yardım se verliği ile çok cici bîr arkadaşımızdır. Ona hepimiz lAyık olduğu başarılı bir ömür dileriz.
  2615 LEYLA ÖZYÖRÜK
 3-L-02615-LEYLÂ OZYORUK LeylA; bu isim bize çok tatlı, sevimli ve temiz kalpli bir arkadaşımızı hatırlatır. LeylA sınıfın en sevilen kızlarından biridir. Bale yapması onun beden derslerinde başarı göstermesinin sebebidir. Ayrıca Teakwondo da gösterdiği başarı ile ilk günlerde sarı kuşağa yükselmesi, bize onu bir kat daha sevdirmiştir. LeylA’mızı siyah kuşakta görmeyi dileriz.
  2645 DİLEK DİKMEN
3-L-02645-DILEK DIKMEN Dilek sevimli ve sık sık gülen neşeli ve gayretli bir arkadaşımızdır. Şarkı söylemeyi, müzik dinlemeyi, televizyon seyretmeyi çok sever. Öğle teneffüslerinde sınıfın nöbetçisi, okul kıyafetlerine derslerine dikkat eden, tertipli, temiz bir arkadaşımızdır. Onu mutlu etmek çok kolaydır, başarılar dileriz.
  2663 BERİL BOLGİ
3-L-02663-BERIL BOLGI Arkadaşımız Beril sınıfın sevimli ve şirin bir kızıdır. Hele ışıl ışıl parlayan gözleriyle cin gibi baktığı zamanlar. Aynı zamanda çok heyecanlıdır. Derslere kalktığı zamanlar heyecanını yenememesine rağmen gene de başarılıdır. Her zaman güler yüzlüdür. Folkloru, atlı sporu çok sever. Fatih’in esprilerini duyunca ağzı kulaklarına varır, 28 dişi meydana çıkar. Başarılar dileriz.
  2743 İPEK AYDIN
3-L-02743-IPEK AYDIN İpek sert bakışlarının altında tertemiz, berrak bir kalp, mükemmel bir karakter gizler. 0nun düşündüklerini yüzünden anlarsınız. Derslerde başarılıdır. Fatih’in esprilerine katıla katıla gülenlerden biri de İpek’tir. Dersleri pür dikkat dinler, pingpong oynar. Hiç bir şeye aldırmaz. Onu hiç birimiz üç senedir bir gün üzgün görmedik. Üzülenleri teselli etmek en büyük zevkidir. Hiç birimizin çalışmadığı söziülerde tahtaya gönüllü kalkarak bizi büyük bir üzüntüden kurtarır. İpeğimize başarılar dileriz.
  2865 ÇİĞDEM OKURER
 3-L-02865-CIGDEM OKURER  Neşeli ve yardımsever bir arkadaşımızdır. Derslerde etrafa neşe saçar. Fakat hoca baktığı zaman kendini tutup gülmeyen tek O’dur. Sık sık değiştirdiği paltoları ile bize Finlandiya modasını tanıtan ve ayakkabılarıyla okulumuza ilk kez «Kickers» modasını getiren bu arkadaşımızın bir yönü de çok güzel piyano çalmasıdır. Hiç bir teneffüs elinden eksik olmayan «prenses» ve «gofret» onun formuna hiç etki etmez. Yakantop maçlarının aranılan simasıdır. Hayatta başarılar dileriz.
  2913 AZRA RONA
3-L-02913-AZRA RONA Sınıfın Tvviggy’si Azra, çok tatlı, iyi kalpli, sevimli bir arkadaşımızdır. Herkesin kalbini kolaylıkla kazanan Azra sınıfın en aranılan kızlarından biridir. Koridorda kibar, ince bir kızı kendine has yürüyüşüyle görürseniz, onun Azra olduğunu hemen anlarsınız. Spor olarak kendisine Teakwan do’yu seçmiştir. Beden ve müzik derslerinde de diğer derslerde olduğu gibi başarılıdır. Yapışık ikizi Belma’dan hiç ayrılmaz. Allah ayırmasın. Azra’ya hayatta başarılar dileriz.
  3112 METİN TÜTÜNCÜ
3-L-03112-METIN TUTUNCU Metin derslerde sessiz ve sakin oturuşunun acısını Türkçe derslerinde fikirlerini, düzgün cümlelerle, uzun uzun anlatarak çıkarır. Böyle konularda ona kimse yan bakamaz. Derslerine olan gayreti; efendiliği ve çalışkanlığı ile diğer öğrencilerden ayrılır. Gerektiği zamanlar yüzünden tebessümü hiç eksik olmaz. Başarılar dileriz.
  3336 HÜSEYİN ALTINDAĞ
3-L-03336-HUSEYIN ALTINDAG Hüseyin, sınıfta en sevilen arkadaşlarımızdan biridir. Her tatilden faydalanıp Avrupa’ya gitmesi ile ün yapmıştır. Sınıfta esprileri ile tanınır. Bu arkadaşımız her sporu en iyi şekilde yapar. Hüseyin O.D.T.Ü.de basketbol oynar. Cumartesi öğlenleri genellikle en samimi arkadaşı olan Uğur’la birlikte pingpong oynar. Hüseyin’in saat koleksiyonu çok büyük olduğu için O’nu her hafta başka bir saatle görürüz. İleride inşaat mühendisi olmak isteyen bu arkadaşımıza umudunu gerçekleştirmesini ve başarılı yıllar dileriz.
  3398 CANER DİKİCİ
3-L-03398-CANER DIKICI Caner, sınıfımızın mavi gözlü, sarı saçlı, açıkgöz bir tipidir. Derslerde her şeye parmak kaldırması ile ün yapmıştır. Hatta bazen dalgınlıktan olsa gerek, hocadan cevabını aldığı halde parmağının hAlA havada olduğunu görürüz. Okul kooperatifinde iki sene çalışması ticari tecrübesini arttırmıştır. İleride bir ticarethane açmak isteyen arkadaşımız için sınıfça bir şiir söylenmiştir: Matematiği sever, Müzikten geçer, Resme gelince, puf diye söner.
  3560 ILGAZ DOĞUSOY
3-L-03560-ILGAZ DOGUSOY Okula bazen erken, bazen geç gelen, bazen ciddi bazen şakacı olan arkadaşımız İlgaz samimi davranışları, muzip şakaları ve nefis İngilizce şivesi ile gerek hocalarımızın gerek arkadaşlarımızın kalbini fethetmiştir. Bol paça pantolonlarından vazgeçmemesi ile hocaları çileden çıkarır. İleride büyük adam olmak isteyen arkadaşımıza başarılar dileriz. Likes : Herşeye boş vermek, bad kızlar, güzel yemek, uyku. Dislikes : Lie, football, erken uyanmak.