1429 FİGEN TÜMER
 3-M-01429-FIGEN TUMER Macera romanları okumayı çok seven arkadaşımız Figen, sınıfımızın «Kalem Deposudur» Bütün dersleri çok sever ve başarılıdır. İlerde avukatlık mesleğinde de başarılı olacağına inanıyoruz. Figen’e hayatı boyunca mutluluklar dileriz.
  1448 SUALP TURAN
 3-M-01448-SUALP TURAN Sınıfımızın sempatik öğrencilerinden olan Sualp, derslerde espri yapmaya bayılır. Pul ve Kartpostal koleksiyonları yapar. Sınıfın en ön sırasında oturduğu için hep hocaların gözü önündedir. Sualp’e hayat boyu başarılar.
  1458 CEMİL KUŞOĞLU
 3-M-01458-CEMIL KUSOGLU Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Sınıfımızın Mr. Spock’ıdır. ZekAsı ile göze çarpan Cemil elektronik beyni ile matematikte sınıfımızın medarı iftiharıdır. Yürürken gösterdiği figürlerle sınıfımızın «dans öğretmeni» seçilmiştir. Zayıf tarafını hemen söyleyelim : saçları (imzaFeyza) Derslerde sıra oymacılığını çok geliştirmiştir. Elektrik işleri ile uğraşmayı ve RedKit okumayı seven Cemil, elektrik mühendisi olmak ister. Bunu da fizikte (fazla değil, dakikada 3 defa) elektriğe ne zaman geçeceğimizi sormasından anlıyoruz. Likes : Elektrik işleri. Dislikes : Ödev yapmak. We wish him good luck and a happy life.
  1460 ARMAĞAN TEKDÖNER
3-M-01460-ARMAGAN TEKDONER Sınıfa girdiğinizde en önde oturan kendi Alemine dalmış gibi görünen aslında gözlüklerinin arkasından dünyayı mavi mor gören ve enteresan olayları optik bir açıdan izleyen bir zattır. Sınıfımızda çağdaş müziğin kurucularındandır. «Beşten şaşma, altıyı aşma» taktiğini izlediğini sanıyoruz. En büyük merakı satranç ve pingpong’dur. Ona ideallerinin gerçekleşmesini, hayatta başarılı olmasını dileriz.
  1495 BAHAR YALBIR
3-M-01495-BAHAR YALBIR lllM’nin çıtı pıtı kızlarından olan Bahar’ın başlıca zevkleri Eser’le birlikte kantinde tıkınmak, müzik dinlemek ve derste Neslihan’la leblebi yemektir. Bizim cici Bahar, teneffüste Eser’le alay ettikten sonra gönlünü almayı pek sever. Bu yaramaza ömür boyu başarılar.
  1518 ZİYA ERÜNLÜ
 3-M-01518-ZIYA ERUNLU Çok iyi karikatür çizen Ziya aynı zamanda başarılı bir öğrencidir de. İmtihanlardan önce herkese kAğıt dağıtmaktan kendisine kalmayan bu arkadaşımız aynı zamanda iyi bir karatecidir. Bu marifetli arkadaşımıza mutluluklar.
  1556 MEHMET ALTIOK
 3-M-01556-MEHMET ALTIOK Bütün ders boyu konuşmaktan yorulmayan Mehmet, öğretmen ona baktığı zaman bir masum meleği andırır. Model uçağa ve futbola karşı büyük merakı olan bu arkadaşımıza ömür boyu başarı ve mutluluklar.
  1559 DERYA OKTAR
 3-M-01559-DERYA OKTAR Arkadaşlar arasında çok tertipliliği yüzünden titiz diye anılan bu çalışkan, iyi kalpli ve güzel arkadaşımız Şule ile attıkları neşeli kahkahalarla etraftakilere neşe saçarlar. Müziğe ve tenise karşı büyük merakı olan bu güzel meziyetli kıza hayat boyu başarı ve mutluluklar.
  1572 ERDAL ERSÖZ
3-M-01572-ERDAL ERSOZ Amerikan arabalarına karşı büyük bir merakı olan Erdal, üç senedir Gani’nin en samimi arkadaşıdır. Sınıfımızın başarılı öğrencilerinden olan Erdal’a başarı ve mutluluklar.
  1578 SİNAN MARO
3-M-01578-SINAN MARO Sınıfımıza bu sene gelen bu şirin arkadaşımıza her öğlen lahmacun ve dönerli yemeği adet haline getirmiştir. Kayak yapan ve pingpong oynayan Sinan’a ömür boyu mutluluklar.
  1583 ZERGÜN POZAM
3-M-01583-ZERGUN POZAM Sınıfımızın çalışkan öğrencilerinden olan Zergün güzel giyinişi ve saatleri ile dikkati çeker. Günde dört öğün yemek yemesine rağmen inceciktir. Ön sırada otururken Sedefle birlikte «rahat konuşma» ihtisası yapmıştır. Pop müziğini ve müzik star» okumayı sever. İlerde iyi bir piyanist olacağına inanıyoruz. En güzel şeyler, en güzel günler senin olsun.
  1639 PINAR AYDEN
 3-M-01639-PINAR AYDEN Pınar, 3  M’nin derslerinde gayretli, özellikle Science dersinde başarılı kişilerindendir. Neşelidir. Tenefüslerde «Azmasıyla» meşhurdur. Matematik dersine karşı çok büyük sempatisi vardır (? !) En çok yüzme ve sinemayı sever. Geleceğin İngilizce öğretmeni sevgili «Pınış’a» ömrü boyunca mutluluklar dileriz.
  1657 ESER EGE
 3-M-01657-ESER EGE Sınıfımızın neşeli, şeker kızlarındandır. Çabuk sinirlenince arkadaşımız Bahar onu yatıştırmasını bilir. Başlıca zevkleri müzik dinlemek, resim yapmak ve yabancı şarkıcılara Türkçe komik adlar takmaktır. Likes : Gilbert O’sullivan ve şarkıları, süt içmek, Bahar’la beraber cips yemek. Dislikes : Yılışıklar, kabalar. İleride iyi bir ressam olacağına inanıyoruz. Başarılar ve neşeli günler dileriz.
  1658 KEMAL KURTULUŞ
 3-M-01658-KEMAL KURTULUS «Yıldız tarihi 3234 nokta üç, kaptanın seyir defteri». Bu sesleri duyarsanız Kemal, Erdal’la Uzay yolunu oynuyordur. ZekAsı ile dikkati çeken Kemal çalıştığı zaman gerçekten iyi not alır. Çok iyi resim yapan bu arkadaşımız enterprise maketleriyle hayranlığımızı kazanmıştır. Başarısının devam etmesini dileriz.
  1675 SUMRU BARAN
 3-M-01675-SUMRU BARAN İncecik siyah saçlı tatlı bir bebek. İşte bizim minik Sumru muz. İstediği zaman matematikten dokuzlar alan Sumru yüzme milli takımında yer almak istemektedir. Eğlenceyi dersleri ile birlikte yürütür. Hayat denen kavga da (İnimin) hep kazanmasını dileriz.
  1715 MÜGE TEZCAN
 3-M-01715-MUGE TEZCAN Sınıfımızın iki yatılısından biri olan Müge güzel gözleri, çalışkanlığı ve sistemli çalışmasıyla örnek bir öğrencidir. Utangaçlığı ile en ufak bir övgüde yüzü kızarır. En büyük derdi okulda ki susuzluktur, (gecenin on ikisine kadar su bekler) Cumartesi günlerini İbo’ya (kardeşi) kavuşmak ve annesinin güzel yemeklerini yemek için iple çeker. Büyük bir Filiz Akın ve Alain Delon hayranıdır. Hayatta bütün başarılar ve gülüşler senin olsun.
  1804 MEHMET KEÇECİ
 3-M-01804-MEHMET KECECI Kürsünün karşısında oturur, öğretmenlerin gözünün önünde olmaktan bunalan Mehmet’i tenefüslerde Sinan’la boğuşmak sağlığa kavuşturur. Başarılı bir tenisçi ve futbolcu olan Mehmet çalıştığı zaman gerçekten iyi notlar alır. Sınıfımızın en küçüğü ve akide şekeri deposudur. Başarılar dileriz.
  1860 ALP BARIŞKANER
 3-M-01860-ALP BARISKANER Sınıfımızın minik kabadayılarından biri olan Alp sınıftaki boş zamanlarında Ganiyi sinir etmekle uğraşır, fakat hep başarısızlığa uğrar. Yaramaz olmasına rağmen arkadaşlarına çok iyi davranır. Özel zevklerinden biri pul koleksiyonu yapmaktır.
  2000 ÜMİT AKYOL
 3-M-02000-UMIT AKYOL Hayvanları özellikle köpekleri çok seven Ümit’in finosunu dinlemekten bıktık. Başarılı bir öğrenci, gerçek bir arkadaş olan Ümit, her teneffüs Erdal’la boks maçı yapar. Bu, yumrukların sırtına vurulduğu «an interesting game» dır. Ümit, iyi bir atlet olmasıyla tanınır (20 m. de nefesi kesilir). Etrafı çınlatan kahkahalarını lisede ve başarılarını her yerde duymak ümidiyle.
  2060 MEHMET ÖZEKMEKÇİ
 3-M-02060-MEHMET OZEKMEKCI Geleceğin ünlü basketçi ve atletlerinden olan Mehmet, Coşkun tarafından «Gıcıklıkla» suçlanır. Fen derslerine ilgisi büyüktür. Her teneffüs arkadaşlarıyla dostça karşılaşmalar yapar. Hep gülen bu arkadaşımız yardımseverliği ile tanınır. Ona ömrü boyunca başarı ve neşe dileriz.
  2100 ABDÜLGANİ YAZGAN
 3-M-02100-ABDULGANI YAZAN İşte böyle bir arkadaştır Gani. Matematikteki başarısını bu sessizliğe borçlu olduğunu sanıyoruz. Bu sene Önder ve Alp tarafından azdırılmaya çalışılan Gani onları büyük bir başarısızlığa uğratmıştır. Erdal’ın yanında otururken gülmemek için kendini zor tuttuğunu yüzünün kıpkırmızı oluşundan anlarız. Life Philosophy: Say nothing, think more. Ömrü boyunca başarısının devam etmesini dileriz.
  2198 YILMAZ DALGIÇ
3-M-02198-YILMAZ DALGIC Üç senedir yapılan basketbol maçlarında yer alan aynı zamanda iyi bir futbolcu olan Yılmaz, bazı karşılaşmaları yöneterek hakemlik yeteneğini geliştirir. PilAv yemesini çok sever. Yılmaz biraz siniri? olmasına rağmen iyi bir arkadaştır. Good luck.
  2286 SİNAN DOLUCA
3-M-02286-SINAN DOLUCA — Böreğimi kim ısırdı ? Meyda bu kelimeyi günde en azından beş altı defa tekrarlar. Ders boyunca yüzünü pek az görürüz, sıranın üstünden çok altında oturur. O «always smile» prensibinin daimi üyesi olan Meyda, Rezzan ve Merve ile bir «trio» kurmuştur. Her gün büyüttüğü geniş bir çorap koleksiyonunun tek sahibidir. Bu arada derslerinde oldukça iyi bir duruma sahip olan, güzel yeşil gözlü arkadaşımıza ilerde en sevdiği «gazetecilik» mesleğinde başarılar diliyoruz.
  2295 MEYDA YEĞENOĞLU
 3-M-02295-MEYDA YEGENOGLU Ankara’nın gözde Pingpong’cularından olan Sinan, birinciliği almaya hak kazanmıştır. Öğretmenlerin uyarmasıyla Çoşkun ve Tunç ile koyulaştırmış olduğu sohbetten uyanırcasına kalkar. Öğretmenlere çalışmamış hissini vermekte ise de tahtaya kalktığı zaman bütün bilgisini ortaya koyabilmektedir. Matematik ve Fen derslerinin başarılı öğrencilerinden olan Sinan’a BEST VVISHES FRONI 3M.
  2334 ÖNDER ERDOĞAN
 3-M-02334-ONDER ERDOGAN Fen öğretmenimizi en kızgın anında bile onu güldürmekte başarılı olan minicik Önder derslerde gülüş seslerinden mesul olduğu halde gayet sakin etrafında güleni aramakta ustadır. Bu sene Gani’nin önüne oturarak onu derslerde ki sessiz halinden tamamıyla uzaklaştıramamış olsa da onun öğretmenler tarafından bir kaç kere de olsa uyarılmasında büyük rolü olan Önder’e okul ve özel hayatında sonsuz başarılar.
  2460 CAN SİPAHİ
 3-M-02460-CAN SIPAHI Ders esnasında bazı acayip sesler veya tıkırtılar işitiyorsanız, sınıfımızın en sağ köşesinde yani Çan’ın sırasına bir göz atın. Kendisi arada ya bir tükenmez kalemle ya da herhangi bir cetvel ile çağımızın müzik anlayışına büyük bir katkıda bulunmaktadır. Bu derece büyük bir müzisyen olan Can, sıra arkadaşı Cemil’den öğrendiği «Sıra Oymacılığı» sanatını her gün biraz daha ilerletmektedir. Derslerinde çok başarılı olan sınıfımızın bu büyük kAşifi ve iyi tenisçisine ömrü boyunca mutluluklar.
  2471 HANDAN ŞENBAŞARAN
 3-M-02471-HANDAN SENBASARAN Tam soyadına lAyık bir arkadaşımızdır. Handan 8910 notlarının vazgeçilmez üyesidir, (arada bir kaçamak olur tabii) tam bir ağırbaşlılık temsilcisi olan Handan’ın toplu okuma sırasında sahip olduğu gür sesi herkes tarafından bilinir. Handan’ın derslerindeki başarısını ömrü boyunca devam ettirmesini diliyoruz.
  2475 SEDEF AKER
3-M-02475-SEDEF AKER Sedefe en çok yakışan bir çift kanat olsa gerek. İyilik perilerinin tek temsilcisidir bu arkadaşımız. Sözlülerde «hızır servisi» çok iyi işletir, yazılıları sormayın gitsin, herkese dağıttığı kAğıtlardan beş kuruş kAr edeydi milyoner olurdu herhalde. Sedef bir tek insanlara yardım etmez, çiçek ve hayvanlara ayrı bir ilgisi vardır, (elinde her gün binlerce kedi tırmık izleri sayabilirsiniz.) Bu derece sevilen bir arkadaşımızın derslerinde ki başarısı biri çok mutlu ediyor. Kendisine en iyi dileklerle.
  2485 EMEL ERTEN
 3-M-02485-EMEL ERTEN Sınıfta yardımseverler derneğine üye olan Emel, çevredekiler tarafından ne kadar sessiz olarak tanınırsada onu bir de Pınar’dan dinlemek herhalde daha doğru olur. Tenisi ve resim yapmayı seven arkadaşımız Emel’in matematikten başka bir derdi yoktur. Ona hayat boyu aritmetiğe dost kalmasını ister, mutluluklar dileriz.
  2491 FEYZA MELİK
 3-M-02491-FEYZA MELIK Sınıfımızın ayaklı kütüphanesi kimdir diye sorarsanız size en başta Feyza’yı gösteririz. Okumadığı tek kitap yoktur. Onun her sene artan gözlük derecesi bunun biraz da olsa ispatıdır. Üç senelik arkadaşımız olan Feyza bu süre zarfında yazdığı şiir ve kompozisyonlarla hem öğretmenlerinin hem de arkadaşlarının takdirini kazanmıştır. Derslerde «sıra altı lokantacılığı» gayet sessizce yürüten Feyza Rezzan’a borç (!!!) olarak verdiği kalemler yüzünden iflasa uğramıştır. Kendisini ilerde edebiyat ve diğer alanlarda büyük başarılar dileği ile uğurluyoruz.
  2569 MERVE SEVİN
 3-M-02569-MERVE SEVIN — Meyda şu börekten ısırabi lirmiyim ? ınmmmhh. — Rezzan restauranta gidip bir dönerli yiyiyoruz di mi ? Kim olur bu Merve tabii. Son şarkıları ondan öğrenebilirsiniz. Ne hikmettir bilinmez sene başından beri Feyza ile aynı çorapları giymektedirler. Arkasının bembeyaz oluşundan duvar yanında oturduğunu anlayabilirsiniz. KAğıtlar dağıtılırken buldozer gibi oluşundan uğradığımız zarar büyüktür. Onun hayatta başarılı olmasını ve hep gülmesini dileriz.
  2577 BİRGÜL RENDA
 3-M-02577-BIRGUL RENDA 3M’nin turnedup nose’lu hep gülen güzel kızını herkes sever. Ders aralarında şarkı söylemekten Fizik dersinde Pop okumaktan hoşlanır. Bu arada çoklaşan modern resimlerinden ileride ünlü bir ressam olacağına inanıyoruz. Likes : Chokella yemek, arkadaşları, Demiş Roussos. Dislikes : kabadayılık, yalancılık. Bu neşeli arkadaşımıza hayatı boyunca neşesini devam etmesini ve hep öyle güzel kalmasını dileriz.
  2624 GÜNHAN AKTAN
3-M-02624-GUNHAN AKTAN Açık renk iri ve durmadan etrafını gözleyen bir çift göz Ağızda bir küpe, Bol bir ceket. İşte Şamatacılar kralı Günhan. Özellikle İngilizce derslerinde oturduğunu göremeyiz. Derste ve teneffüste tebeşir savaşına devam eder ve bu erkekler tuvaletine kaçmasına sebep olur. Hareketli oluşu arkadaşlarına yardımı ile sınıfımızın neşe kaynağıdır. İmtihan sonunda dokuz alacağını söyler ancak 3/1 ’i nasip olur. Emellerinin gerçekleşmesini, başarılı bir hayat sürmesini dileriz.
  2635 NESLİHAN ÇELEBİ
 3-M-02635-NESLIHAN CELEBI Sınıfımıza 2R’den bu sene transfer olan Neslihan sınıfa yeni gelmesine rağmen hemen bize uymuştur. Nesli atletizimdeki çalışmalarıyla de dikkati çeker. Eski arkadaşlarını unutmamasıyla gerçek bir vefakArlık örneği göstermiştir. İş bilgisi derslerini büyük bir istekle (!) bekler. Nesli’ye yaşam boyu engelsiz ve dikensiz yollar dileriz. Likes : Eski ve yeni arkadaşları, Spor, Beethoven, Mozart, Matematik. Dislikes : Elmanın içinden kurtt çıkması.
  2667 REZZAN ŞAHİN
 3-M-02667-REZZAN SAHIN Sınıfımızın sevgili mümessili Rezzan’ı sevmeyen yoktur. Sadece boş derslerde bizim her türlü azgınlıklarımızı muavin karşısında örtbas etmekle kalmaz bize her zaman yardımcı olur. Rezzan iyi bir arkadaş, komple bir sporcu, iftihara geçmeyi başaracak kadar iyi bir öğrenci, bütün öğretmenlerin sevdiği yeşil gözleriyle dikkati çeken bir kişidir. Merve ve Meyda ile üç yapışıkları meydana getiren tatlı mümessilimizin ileride çok başarılı olacağını ümit ediyor ve ona neşeli bir hayat diliyoruz.
  2671 GÜLRU HADIMLIOĞLU
 3-M-02671-GULRU HADIMLIOGLU Ufak bir burun, manalı gözler, hep gülen bir ağız işte bizim Gülrumuz. Terbiyeli hareketleri, sevimliliği yardımseverliği ile bütün 3M’lerin kalplerini kazanmıştır. Sınıfımızın en arka sırasında kaybolduğu için her ders sosyal öğretmeni tarafından ön tarafa davet edilir. Sınıfımızın iki yatılısından biri olan Gülru, yemeklerin azlığından şikAyet eder. İyi ve güzel her şeyi seven sakin tabiatlı Gülru’yu hayatta başarılar dileriz. Ufak bir sözle onu uğurlayalım liseye. Geçmiş, günü beyhude yad etme, Eğlenmene bak gününü berbat etme.
  2685 ŞULE KABALAK
3-M-02685-SULE KABALAK Şule hepimizin sevgilisidir. Güçlü bir karaktere sahip olan Şule, arkadaşlarına çok önem verir. 7 senedir piyano çalmaktadır. Aynı zamanda başarılı bir öğrencidir. Coşkun ve Tunç’a gayet kibar şekillerde (!) Deryayla birlikte «susun» demekten ellerinde derman kalmamıştır. Life philosopyh : Don’t look back its been said, look forvvard is begining. Although it was possible to vvrite more abother we guess that’ı enogh good luck Şule we wish you a happy life.
  2867 MÜGE DURU
 3-M-02867-MUGE DURU Hık. . . . hık;. … hık … bir takım gülüş sesleri; merak etmeyin Müge Kimyada gülmemek için büyük bir çaba harcamaktadır fakat bir türlü başaramaz. Arkadaşlarının sevgilisi olan Müge kızmasını beceremediği gibi kendisine de kızılmasını istemez. İstikrarsız bir not cetveline sahip olan arkadaşımız yardım severliği ve inatçılığı ile tanınmıştır. Sınıfımızın «injection hemşire»si olan Müge’ye hayatı boyunca başarılar dileriz.
  2945 CEREN TOLLUOĞLU
 3-M-02945-CEREN TOLLUOGLU Düzeni, temizliği ve çalışkanlığı ile bizi hayran bırakan Ceren gerçek bir arkadaştır. Ünlü bir yazar olan dedesinden ilham alıyor olmalı ki Türkçe dersleri çok iyidir. Öğlenleri bize adayı anlatarak İstanbul hasretini giderir. Kızdımı yanına pek yaklaşmamak gerekir. Sonunuz pekiyi olmayabilir. Handan, Pınar, Emel üçlüsüne katılarak azdırılmıştır. Smile till the vvhole world smiles with Tatlı Ceren’imiz.
  2979 GONCA GÜL
3-M-02979-GONCA GUL Sınıfımıza girerseniz ön sırada sıraya gömülmüş sarı saçlarından başka bir şey görmediğiniz bir kızla karşılaşırsınız. İşte yılın sonunda bizi bırakacak olan kibar arkadaşımız Gonca. Sıra arkadaşı Sumru ile çok iyi anlaşan Gonca bizlerden derslerde especially English yardımını esirgemez. Favorite sentence : Aip kes şu şarkıyı.. Her bakımdan mükemmel olan arkadaşımıza hayatı boyunca yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmamasını dileriz. İlerde bize işin düşerse bil ki yanındayız. Başarılar.
  3058 COŞKUN FİKİRBİLİCİ
3-M-03058-COSKUN FIKIRBILICI Sınıfta bomba gibi bir sessizlik birden Coşkun’dan bir lAf duyulur ve arkasından kahkaha tufanı. Esprileri, sevimliliği ile hepimizin sevdiği Coşkun basket as takımında bizden tek kişidir. Bu sene jübilesini yapacağını söyleyince çok üzüldük. Fizik, Kimya gibi önemsiz (!) dersleri Tunç’u gıdıklayarak ve etrafa espri dersi vererek geçirir. Pop müziğini ve gitar çalmayı çok seven Çoşkun’un kafası bozuldu mu almayacağı not yoktur. Okulda renkli çoraplarıyla hepimizin hayranlığını kazanmıştır. Öğretmenleri saçlarının çok kısa (!) olmasından dolayı arkasından koşturur. Ömrü boyunca gülmesini ve başarılı olmasını dileriz.
  3338 CEM ÖNEREN
 3-M-03338-CEM ONEREN Sınıfın en arka sırasında oturan ve uzun boylu, salyangoz ezmesine bayıldığını fısıldayan bir zattır. Sınıfımıza bu sene gelmesine rağmen bizimle çok iyi uyuşmuştur. Sinema ve maça gitmesini, Teksas okumasını sever. Ders arasında arkadan garip sesler duyarsanız şaşırmayın, Cem yine bateri sololarına başlamıştır. (Allah Hilmi’ye yardım etsin). İyi bir gazeteci olmak ister. Emellerinin yerine gelmesini dileriz.
  3376 YUSUF TUNÇ ÖZBİLGİN
 3-M-03376-YUSUF TUNC OZBILGIN Tunç D.İ.G.Ü. de (Dünya İlk Gıdık Üniversitesi) profesörüdür. Coşkun’la üç senede sarsılmaz bir arkadaşlık kurmuştur. Okula getirdiği teyp ve radyolarından bol bol müzik dinlemeye mecbur (!) olduk.Basket oynamayı, kart biriktirmeyi, koleksiyon yapmayı (?) sever. Favorite sentence : vanki de vanki Fırt Fırt live a sweet life.
  3602 HALİL HİLMİ ÇAKIROĞLU
 3-M-03602-HALIL HILMI CAKIROGLU Boyu bir yetmiştir. Sevimli ve güleçtir, Sıraya hiç sığamaz, İngilizcede rakibi olmaz. Günün yedi saati yüz renginin geçirdiği devreleri izleriz. Amerika’dan bu yıl gelmesine rağmen bizimle hemen kaynaşmıştır. Amerikan parlamentosun da olup bitenleri ondan öğrenebilirsiniz. İmtihanlardan sonra «nasıl geçti» sorusuna «ohhh hiç bir şey bilmiyorum» diye cevap verirse sonuç 10 dur. Bir türlü azdıramadığımız Hilmi kibarlığı ile kızların sevgisini kazanmıştır. We wish him a happy life which is full of success (cümle düşüklüğü var mı Hilmi?)