1431 SEVİNÇ MÜFTÜOĞLU
 3-N-01431-SEVINC MUFTUOGLU Sevinç, hepimizin sevdiği bir arkadaşımızdır. Herkese yardım etmeyi sever. Çok alçak gönüllüdür. Sınıfımızın en çalışkan kızlarındandır. En çok Türkçe, Matematik ve Fen derslerini sever. Bu arkadaşımız aynı zamanda çok kibar ve terbiyelidir. Çiçekleri ve çocukları çok sever. Arkadaşları ve öğretmenleri tarafından da sevilen arkadaşımızın en büyük ideali doktor olmaktır. Bu başarısının bütün hayatı boyunca devam etmesini dileriz.
  1440 H.AZİZ UTKAN
 3-N-01440-H.AZIZ UTKAN Sınıfımızın üyelerinden olan Aziz, iyi kalpli, ve şakacıdır. Hasan adından hoşlanmadığı için Aziz adıyla çağrılır. Müzik derslerinde çok başarılıdır. Ayrıca akordiyon çalar. Derslerinde de başarılıdır. Bu sevimli arkadaşımız yaramazlığı ile de tanınır. Öğretmenleri ve arkadaşları tarafından sevilen bu arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1456 MURAT ANIL
3-N-01456-MURAT ANIL Murat sporda çok başarılı olan bir arkadaşımızdır. Tosun arkadaşı gibi her gün çıktıktan sonra maç yapmayı Adet edinmiştir. Derslerinde gösterdiği başarıdan dolayı öğretmenleri tarafından daima takdir edilir. Murat terbiyeli, iyi kalpli olduğu kadar da çok şakacıdır. Bu özelliklerinden dolayı arkadaşları tarafından çok sevilir. Matematik ve Fen derslerini seven bu arkadaşımıza 3 N sınıfı hayat boyunca mutluluklar ve başarılar diler.
  1459 AYŞE ÖZDEMİR
 3-N-01459-AYSE OZDEMIR Sevda ve Bilge’den hiç ayrılmaz. Her teneffüs bu üç arkadaşı kantinde görmek mümkündür. Almancayı çok sevdiğini söyleyen arkadaşımız lisede Almanca yı seçecek. Ayşe muzurluğu ile ün yapmıştır. Ayşe’nin en büyük zevklerinden biri de Sevdayı kızdırmaktır. Yağmurda dolaşmayı, basketbol oynamayı, müziği ve Virgül’ü çok sevdiği gibi çocuklardan nefret eder. Arkadaşları, öğretmenleri tarafından sevilir. İleride basketbolcu olmak isteyen arkadaşımıza sporda ve hayatında başarılar dileriz.
  1468 EKMEL EROL
 3-N-01468-EKMEL EROL Arkadaşımız Ekmel, çok çalışkan olmamasına rağmen çok iyi kalpli, yardımsever ve şakacı bir çocuktur. Derslerinde zayıf olmasına rağmen çok gayretlidir ve her zaman çalışır. İlk yazılılarda başarılı olamasa da diğer yazılılarda iyi notlar alır. Ekmel, büyüklerine karşı çok saygılıdır. Bu yüzden öğretmenleri tarafından takdir edilir. Bu şakacı arkadaşımız sınıfta daima aranır. Ekmel’e 3N sınıfı hayat boyunca daima başarılı ve mutlu olmasını diler.
  1476 CEMAL MADANOĞLU
 3-N-01476-CEMAL MADANOGLU Çok iyi kalpli olan Cemal, aynı zamanda da çok şakacıdır. Derslerinde çok başarılı olmamasına rağmen saygılı davranışları ile öğretmenlerinin takdirini kazanmıştır. Alçak gönüllü ve yardımsever olan arkadaşımız sınıfta da sevilir. Okumakta çok ustadır. Kimse onun kadar hızlı okuyamaz. Matematik ve Fen derslerini seven Cemale 3N sınıfı hayatı boyunca mutluluklar diler.
  1496 BEDİRHAN DİLER
 3-N-01496-BEDIRHAN DILER Bedirhan, çok neşeli ve cana yakın bir arkadaşımızdır. Geçen yıla kadar çok sakin olan arkadaşımız bu yıl çok yaramaz olmuştur. Öğretmenlerine karşı çok çekingen davranır. Derslerinde çok başarılı olmamasına rağmen çok çalışır. Yardımsever olan arkadaşımızı herkes sever. En çok kayak yapmayı, pul toplamayı, kitap okumayı sever. Galatasaraylıdır. Fen ve Matematik derslerini seven bu arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1520 METE BAŞAKINCI
 3-N-01520-METE BASAKINCI Mete, 3N’yi hababam sınıfına döndüren arkadaşlarımızdan dır. Çok yaramaz olmasına rağmen çok yardımsever ve iyi kalplidir. En başarısız olduğu ders Müzik’tir. Öğretmenleri tarafımdan yaramazlığıyla tanınır. Aynı zamanda çok şakacıdır. İngilizce ve Sosyal derslerinde çok konuşur. Nüvit ve Ahmet arkadaşlarıyla iyi geçinir. Bu arkadaşımıza lise hayatında başarılar ve usluluklar dileriz.
  1564 MUSTAFA SAATÇİ
 3-N-01564-MUSTAFA SAATCI Mustafa çok iyi kalpli, yardım sever ve akıllıdır. Derslerinde çok başarılıdır. Bu yüzden öğretmenleri tarafından çok sevilir. Mustafa sınıfımızın en şakacı çocuklarından biri olduğu kadar da çok terbiyelidir. Arkadaşları tarafından sevilir. Beden dersindeki başarısını diğer derslerde de sürdürür. Matematik ve Fen derslerini çok sever. Mustafa’ya 3N sınıfı başarılar ve mutluluklar diler.
  1570 CAN YILMAZSOY
 3-N-01570-CAN YILMAZSOY Sınıfımızın en sakin, terbiyeli, çalışkan ve yardımsever öğrencilerinden biri de hiç şüphesiz ki Can’dır. Birçok meziyetleriyle bütün arkadaşlarının ve öğretmenlerinin sevgisini kazanmıştır. En çok sevdiği ders olan matematik, onun en iyi oyalayıcısıdır. Aynı zamanda Can çözemediğimiz problemlerin danışmanıdır. Çan’a hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz
  1594 GÖKHAN ANTER
 3-N-01594-GOKHAN ANTER Arkadaşımız Gökhan, çok çalışkan, iyi kalpli, yardımsever ve arkadaş canlısı bir çocuktur. Teneffüslerde herkesle şakalaşır ve bilek güreşi yapmayı sever. Gökhan öğretmenleri ve arkadaşları tarafından daima sevilir. En büyük zevklerinden biri futbol oynamaktır. Pul koleksiyonu yapar. Okula her zaman sekizden sonra gelir. İleride doktor olmak ister. Bu arkadaşımıza ömür boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1622 TUNÇ ALTAN
 3-N-01622-TUNC ALTAN Tunç, çalışkan, şakacı, neşeli bir arkadaşımızdır. Arkadaşları ve öğretmenleri tarafından sevilir. Derslerinde başarılıdır. Bazı spor faaliyetlerinde bulunur. Bunların içinden en çok judoyu sever. Ne zaman şaka yapılacağını, ne zaman yapılmayacağını bilen bir kişidir. Arkadaşlarına yardım etmesini sever. Şakacı, çalışkan arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1676 AHMET ERTUĞRUL
3-N-01676-AHMET ERTUGRUL Sınıfımızın en çok konuşan ve neşeli çocuklarından biridir. Daima İngilizce öğretmenimizin na sihatlarını dinler. Fakat yine de Ahmet yardımseverdir. Bu nitelikleriyle arkadaşları ve öğretmenleri tarafından sevilir. Ahmet iyi bir koşucu olduğunu söyler. Yemeklerden en çok makarnayı, renklerden de maviyi sever. Ahmet’in ileride Olimpiyatlara katılmasını ve hayatta başarılı olmasını dileriz.
  1684 MURAT ÜLKER
 3-N-01684-MURAT ULKER Murat hepimizin sevdiği bir arkadaşımızdır. Çok nazik ve kibardır. Beden öğretmenin vaadet tiği 2 numarayı alabilmek için yaz kış atletizme gider. Matematik ve Fen derslerini sever. En başarılı olduğu ders müziktir. Beşiktaş taraftarlarının başında gelir. Babasının izinden gidip inşaat mühendisi olmak ister. Kendisine hayatı boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  1720 ATİLLA ÜSTÜNOL
  Aramıza bu sene katılan AtillA kendini hemen sevdirdi. İyi kalpli ve sakin olan arkadaşımız derslerinde de çok başarılıdır. Öğretmenlerimiz tarafından da takdir edilir. Top oyunlarını çok sever. Arkadaşları arasında da şakacı ve yardımsever olarak tanınır. Bu arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1784 OSMAN TOKAT
 3-N-01784-OSMAN TOKAT Her gün rejim yapıyoruz diyen, boğazına düşkün olup ne bulursa yutan bir arkadaşımızdır. Denizi ve yüzmeyi çok sever. Sınıfa önce göbeği girer, biraz sonra kendisi görünür. Her an arkadaşları ile iyi geçinmek ister. Bu yüzden çok sevilir. Gelecekte mimar olmak isteyen arkadaşımıza 3N sınıfı başarı, mutlu, huzur dolu bir hayat diler.
  1793 NİL BAŞKAYA
 3-N-01793-NIL BASKAYA Şakacı bir arkadaşımız olan Nil, kitap okumak, yürümek ve piyano çalmaktan hoşlanır. Her gün evden getirdiği yemekleri büyük bir iştahla yerken ikram etmeyi ihmal etmez. Sınıfta en çok yüzük, kolye ve bluza sahip olanlardandır. Bu iyi kalpli, yardımsever arkadaşımız öğretmenleri ve arkadaşları tarafından çok sevilir. Nil derslerinde de başarılı olmaya çalışır. İleride eczacı olmak isteyen arkadaşımıza başarılar dileriz.
  1969 GÜNSEL ÇİLİNGİR
 3-N-01969-GUNSEL CILINGIR Günsel, sınıfımızın en sevimli, yardımsever, aynı zamanda açık kalpli ve kibar bir kızıdır. Derslerinde de gösterdiği çabayla bütün öğretmenleri tarafından takdir edilir. Çok terbiyeli ve cana yakın oluşu onun arkadaşları tarafından da sevilmesini yağlar. Hayatı boyunca başarılar dileriz.
  1973 MEHTAP ÇALIŞAL
 3-N-01973-MEHTAP CALISAL Mehtap, sınıfımızın en sevimli, cana yakın, terbiyeli kızıdır. Çok sakin ve nazik olduğu kadar alçak gönüllü ve yardımseverdir. Derslerinde de daima başarılı olmaya çalışır. Gayret ve azmi ile öğretmenlerinin takdirini kazanır. Arkadaşları tarafından çok sevilir. Matematik dersini nedense hiç sevmez. İleride doktor olmak isteyen arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  2235 MÜGE GÜN
3-N-02235-MUGE GUN Sınıfımızın mümessili olan Müge uzun boylu çok güzel bir arkadaşımızdır. Aynı zamanda çok terbiyeli, kibar ve iyilikseverdir. Derslerinde de çok başarılıdır. Arkadaşlarla iyi geçindiği için çok sevilir. Sporda da başarısını sürdürür. Yardımseverliği ile tanınır. İleride dahilî mimar olmak isteyen arkadaşımız öğretmenleri tarafından da takdir edilir. Müge’ye 3N sınıfı hayatı boyunca başarılar ve mutluluklar diler.
  2333 LEYLA İLALAN
3-N-02333-LEYLÂ ILALAN Leyla, sınıfımızın en tatlı, şakacı ve yardımsever kızlarındandır. Yazısı çok güzeldir. LeylA derslerinde de çok gayretlidir. Bu yüzden öğretmenleri tarafından takdir edilir. Bu iyi kalpli ve yardımsever arkadaşımızı sınıftaki herkes çok sever. Aramıza bu sene katılan Selda ile çok iyi anlaşan bu arkadaşımız beden derslerinde de başarılıdır. Kalem kutu yarışlarında çok başarılıdır. Bu arkadaşımıza 3N sınıfı hayat boyunca mutluluklar ve başarılar diler.
  2340 IŞIK KIZILYALLI
 3-N-02340-ISIK KIZILYALLI Sınıfımızda, hababam sınıfının temsilcilerindendir. Galatasaraya karşı büyük bir sevgi besler. En çok sporla uğraşır. Teniste ve kalecilikte çok başarılıdır. Bu çalışmaları yanı sıra dersleri de iyidir. Bu iyi kalpli ve şakacı arkadaşımızı herkes çok sever. Işık, Matematik ve Fen derslerini sever. Bu şakacı arkadaşımıza 3-N sınıfı hayat boyunca başarılar diler.
  2376 AHMET YÜKSEL
3-N-02376-AHMET YUKSEL Ahmet, sınıfımızın en şakacı, yardımsever ve iyi kalpli öğrencilerinden biridir. Yüzü ilk bakışta çocuk yüzü gibi görünür. Derslerdeki gayreti ve başarısıyla hem öğretmenleri hem de arkadaşları tarafından sevilir. Beden derslerinde çok başarılıdır. Basketballda da başarısını sürdürür. En çok Beden ve Matematik derslerini sever. Bu arkadaşımıza ömür boyu başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2465 SELDA ULUCANLAR
 3-N-02465-SELDA ULUCANLAR Sınıfımıza bu sene gelen Selda, ağırbaşlılığıyla tanınmıştır. Derslerinde çok başarılı olan bu arkadaşımız çok iyi kalpli ve yardımseverdir. En çok piyano çalmayı ve İspanyolcayı sever. Olaylara çok çabuk üzüldüğü gibi en ufak şeylerde mutlu olmayı da bilir. Kalem kutusu maçlarının en iyi elemanlarındandır. Büyüyünce İngilizce öğretmeni olmak isteyen arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  2466 ÖMER SİPAHİOĞLU
3-N-02466-OMER SIPAHIOGLU He is so quiet. He likes sports very much. He likes to play parts in plays. He likes to go to the movies in his spare time. He likes Turkish music a lat, because he is alvvays singing. His best friends are Murat and Hakan. He likes chocalate. He doesn’t like English and Science. J wish him good luck ali his life.
  2479 BİLGE ERDOĞAN
 3-N-02479-BILGE ERDOGAN Our dassmate Bilge has brown hair vvhich goes about one fourth of the way down her back. Her eyes are rich, light, brownish green and when she smiles they twinkle. She is very neat and she keeps her belongings in good condition. She usually manages to get good grades in everything she does. She likes going to the cinema, David Cassidy and music.
  2528 NÜVİT DİNÇEL
3-N-02528-NUVIT DINCEL Nüvit deyince ilk akla gelen şey boyudur. Sınıfımızın en uzun boylusu olan Nüvit iyi kalpli, yardımsever, fakat biraz yaramaz olan bir arkadaşımızdır. Derslerine yıl sonuna doğru çalışmağa başladığı için öğretmenlerinden bol bol nasihat dinler. Ama yaptığı hareketleri ve neşesiyle arkadaşları tarafından çok sevilir. Beden ve Müzik derslerini çok sever. İleride fabrika kurmak isteyen arkadaşımıza ömür boyu başarı ve mutluluklar dileriz.
  2543 NEŞE AKGEMCİ
 3-N-02543-NESE AKGEMCI Arkadaşımız Neşe, sınıfımızın en şakacı kızlarındandır. Yardımseverliği, iyi kalpliliği dolayısıyla arkadaşları tarafından çok sevilir. Derslerinde gösterdiği gayret ile öğretmenlerinin de takdirini kazanmıştır. Sebze yemeklerini hiç sevmez. Sinemaya gitmeye bayılır. Uykuyu sevdiğinden çoğunlukla okula geç kalır. İleride Hariciyeci olmak isteyen bu arkadaşımıza ömür boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2583 GÜLSEN HOCAOĞLU
 3-N-02583-GULSEN HOCAOGLU Gülsen iyi kalpli, yardımsever bir arkadaşımızdır. Narin, hassas ve tatlı bir kızdır. Sporu, kitap okumayı, müzik dinlemeyi, kompozisyon yazmayı sever. Derslerinde başarılıdır. Arkadaşları ve öğretmenleri tarafından sevilir. Kibar, anlayışlı ve neşelidir. Silgi, kalem, kartpostal ve bloknot koleksiyonları yapar. Doğayı özellikle denizi çok sever. İleride başarılı bir doktor olmak isteyen arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar dileriz.
  2597 ÇİĞDEM BORA
 3-N-02597-CIGDEM BORA Çiğdem, yardımsever, iyi kalpli bir arkadaşımızdır. Herkese yardım etmeyi, onların dertlerini dinlemeyi, problemlerini çözmeyi kendisine amaç edinmiştir. Sporu çok sevdiğini her zaman söyler. Arkadaşımızın edebiyata aşırı bir eğilimi vardır. Şiir ve kompozisyon yazmak, kitap okumak onu dinlendirir. İleride doktor olup fakirlere yardım etmeyi isteyen arkadaşımıza emelinin gerçekleşmesini ve hayatı boyunca mutluluk ve başarılar dileriz.
  2782 BAKİ ULUALP
3-N-02782-BAKI ULUALP Baki, sınıfımızın en sevimli, yardımsever ve şakacı oğlanlarındandır. Derslerine çok önem verdiği halde çok başarılı olamaz. Fakat yine de öğretmenleri tarafından sevilir. Baki, para maçlarında çok başarılıdır. Okula geç kalmasıyla ün salmıştır. Giyimine çok dikkat eder. Arkadaşları tarafından çok sevilen Bakiye III N sınıfı hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar diler.
  2863 SEVDA ERENSEL
3-N-02863-SEVDA ERENSEL Ayşe ve Bilge’den hiç ayrılmaz. Her teneffüs kantine gider. KlAsik müziği, yüzmeyi, sırf Ayşe’yi kızdırmak için giyiminden bahsetmeyi, gitar çalmayı, dans etmeyi ve Charlie’yi çok sever. Devamlı arkadaşımızı güler olarak görürsünüz. Köpeklere ve David Cassidy’e aşırı ilgi duyar. En sevdiği aktör Charles Bronson’dur. Çocuklardan nefret eder. İlerde İngilizce öğretmeni olmak isteyen arkadaşımıza IIIN sınıfı hayat boyunca mutluluklar ve başarılar diler.
  2887 HÜRRİYET ZABUNOĞLU
3-N-02887-HURRIYET ZABUNOGLU Hürriyet, sınıfımızın güzel ve neşeli kızlarındandır. Aynı zamanda derslerinde de başarılıdır. Öğretmenlerine karşı çok saygılıdır. Arkadaşlarıyla daima iyi geçindiği ve samimi olduğu için arkadaşları tarafından da sevilir. Oldukça meraklı olan arkadaşımız boş zamanlarında kitap okumayı çok sever. Çok yardımsever, kibar ve terbiyelidir. Bu arkadaşımıza 3N sınıfı ömür boyunca mutluluklar ve başarılar diler.
  2890 ERCÜMENT SORUŞBAY
 3-N-02890-ERCUMENT SORUSBAY Arkadaşımız Ercüment, sınıfımızın en samimi ve cana yakın oğlanlarındandır. Derslerinde az başarılı olmasına rağmen çok çok gayretlidir. Futbol ve basketballa büyük ilgi duyar. Fenerbahçelidir. Hafif Batı müziğinden çok hoşlanır. Uçak yapmakta da çok ustadır. En beğendiği yazar Reşat Nuri Güntekin’dir. Sevdiği derslerin başında Beden ve Matematik gelir. Arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar diler.
  2974 HAKAN BARIKAN
 3-N-02974-HAKAN BARIKAN Sınıfımızın yakışıklı jönlerinden Hakan’ı her gün bir araba durdururken görebiliriz. Zira bu sene trafik kolu oldu. Derslerinde çok sessiz oluşundan öğretmenlerinin gözüne girmeyi başarmıştır. Ama İngilizce derslerinde komik esprilerini yapmadan duramaz. Hakan aynı zamanda yardımsever ve iyi kalplidir. Şakacı ve neşeliliği ile herkes tarafından sevilmeyi başarmıştır. En çok Tunç’la birlikte olur. İlerde makine mühendisi olmak isteyen arkadaşımıza hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  3214 SIRRI AYAYDIN
3-N-03214-SIRRI AYAYDIN Sınıfımıza Konya Koleji’nden gelen Sırrı iyi kalpliliği, şakacılığı ve akıllılığıyla tanınmıştır. Bütün derslerinde çok başarılıdır. Bu yüzden öğretmenleri tarafından da çok sevilen Sırrı maç yapmayı sever. Fen ve Matematik derslerinde çok başarılıdır. Aynı zamanda çok meraklıdır. Arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar ve başarılar dileriz.
  3530 ERGİN SAVCI
 3-N-03530-ERGIN SAVCI Ergin, aramıza bu yıl İsrail’den katılan bir arkadaşımızdır. Ergin iyi kalpliliği, çalışkanlığı ve hareketleriyle herkese kendini sevdirdi. Derslerinde gösterdiği başarıdan dolayı öğretmenleri tarafından da takdir edilen arkadaşımız özellikle Fen ve Matematik derslerinde çok başarılıdır. Bu arkadaşımıza 3N sınıfı ömür boyu başarı ve mutluluklar diler.
  3588 TOSUN SÜTUNÇ
 3-N-03588-TOSUN SUTUNC Tosun GalatasaraylIdır. Her gün maç yapmayı Adet edinmiştir. Sarı saçlı ve mavi gözlüdür. Müzik hariç bütün derslerde başarılıdır. Daima ilerlemek ister. İyi huyluluğu ve şakacı olmasından dolayı çok sevilir. Her zaman mavi gömlek ve kareli bir kravat takan arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  6116 VİQAR HUSAİN
 3-N-06116-VIQAR HUSAIN Aramıza geçen sene katılan Viqar çok terbiyeli, çalışkan, yardımsever ve neşelidir. Fen, Matematik ve İngilizce derslerinde çok başarılıdır. Öğretmenleri ve arkadaşları tarafından çok sevilir. Sınıfta Anwer ile Pakistan’ı temsil ederler. Bu arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar ve başarılar dileriz.
  6121 ELLEN TACHAU
 3-N-06121-ELLEN TACHAU One of the pretiest girls in our class who has come to Ankara this year. Her beautiful eyes and lovely smile make everybody happy. She is also successful in ali her lessons and likes to make jokes to amuse us. We ali wish a happy and a successful life to our kind friend. Likes : learning languages, reading. Dislikes : taking care of her little brothers.
  6123 SEVGİ ODGERS
3-N-06123-SEVGI ODGERS Sevgi, aramıza bu sene Amerika’dan gelerek katılan, iyi kalpli, yardımsever ve güzel bir kızdır. Fen derslerinden hiç hoşlanmaz. Arkadaşları tarafından çok neşeli olarak tanınır. Şiiri ve Donny Osmond’e hayrandır. Büyüyünce hemşire olmak isteyen Sevgiye başarılar ve mutluluklar dileriz.
  6134 ANWER RAZI AHMET
 3-N-06134-ANWER RAZI AHMET Anwer, bu yıl sınıfımıza gelen PakistanlI bir arkadaşımızdır. PakistanlI olduğu halde çok iyi Türkçe konuşur. Fen ve Matematik derslerinde çok başarılıdır. Çalışkanlığı ve terbiyesi sayesinde öğretmenleri tarafından sevilir. Bu arkadaşımız çok neşeli, terbiyeli ve yardımseverdir. Kendisine ömür boyu başarılar ve mutluluklar dileriz.