1428 ÇAĞATAY UĞUR
 3-R-01428-CAGATAY UGUR Çağatay güler yüzlü, derslerini dinleyen ve bunlarda başarılı olan fakat buna karşılık biraz konuşkan; şakacı ve arkadaşlarına karşı iyi davranan bir arkadaşımızdır. Futbol ve basketbol oynamayı çok sever ve ödevlerini aksatmadan yapar. Ayrıca sınıfımızda kendini «Mr. Handsome» adıyla tanıtmıştır. Matematik ve fen derslerine büyük ilgi duyan Çağatay’a hayatta her şeyin gönlünce olmasını dileriz.
  1494 CAN ULUER
 3-R-01494-CAN ULUER 3R sınıfının iyi huylu ve neşeli bir öğrencisidir. Derslerinde başarılıdır. Sevmediği ders müzik, sevdiği ise beden ve matematiktir. Çok iyi basketbol oynar. Resmi güzeldir. Genellikle newspaper meeting’lere plaja gider gibi gelir. Ayrıca kendisine «Canan» da denir. Burcu: Balık, uğur sayısı ise 18dir. En büyük zevki bisikletine binip dolaşmak olan sevimli Çan’a ömür boyu mutluluklar dileriz.
  1522 ALİ ÖZGEN
 3-R-01522-ALI OZGEN Ali, güler yüzlü ve komik bir arkadaşımızdır. Sınıftaki ismi Ali ye’dir. Her zaman gülerek etrafına neşe saçan Ali, İngilizce derslerinde bir put gibi sessiz ve uslu oturur. İyi basketbol oynar. En büyük zevklerinin başında yüzmek ve sinemaya gitmek gelir. Okulu bitirince iyi bir denizci olmak isteyen bu arkadaşımıza hayat boyu başarılar dileriz.
  1540 EROL GENCER
 3-R-01540-EROL GENCER Sınıfımızın sempatik ve cana yakın tiplerinden olan Erol, çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kendisi midevi dünyayla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle onu her teneffüs kantinde görmek mümkündür. Ayrıca hazırcevaplığıyla da tanınmıştır. Kendisine hayat boyu başarılar ve mutluluklar…
  1552 İHSAN DERMAN
 3-R-01552-IHSAN DERMAN Sınıfımızın espri tufanı olan İhsan, çok neşeli bir arkadaşımızdır. Koyu Galatasaray’lı olan bu arkadaşımız 3R’nin «handsome» larındandır. Newspaper meetinglerdeki başarısı dillere destan olmuştur. Ayrıca her türlü sporu sever ve yapar. Hazırcevap İhsan’a hayat boyu mutluluk dileklerimizle…
  1555 AYLİN TAŞHAN
 3-R-01555-AYLIN TASHAN Aylin uzun boylu, kumral, ince, zarif bir arkadaşımızdır. Daima şık ve temiz giyinir. Uysal ve iyi huyludur. Fakat biraz sıkılgan, içine kapalıdır. Arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar ve başarılar dileriz.
  1575 BEGÜM ÜNALDI
 3-R-01575-BEGUM UNALDI Begüm, sınıfımızın yakantopçularındandır. En ön sırada sınıfımızın fındığı Osman’la oturur. Her Salı ve Perşembe günleri «Begüm hadi atletizme» dediğimiz zaman «Ay çok geç oldu, bugün gelmesem» diye cevap verir. Bu yüzdende bir türlü antremanlara gelemez. En çok fen derslerini sever. Ayda bir yaptığımız newspaper meetinglerde, newspaperımıza yazdığı «Do you know their Turkish meanings ?» adlı deyimleriyle ün yapmıştır. En çok sevdiği şeylerden biri cips ve underground müziktir. Kendisine hayatı boyunca başarılar…
  1580 ÜLKÜ FIRAT
3-R-01580-ULKU FIRAT «Mefküre» namı ile çağrılan bu arkadaşımız sınıfımızın zeki ve çalışkan simalarındandır. Matematik ve Sosyal bilgiler derslerini sever. Bütün sporlarda başarılıdır. Arkadaşlarla sık sık pinpon maçları yapar. Sınıf basket ve futbol takımlarının değişmez elemanıdır. Doğum günü partilerini hiç kaçırmaz ve çok güzel dans eder. Ayrıca çok güzel giyindiğini de (beymen) eklemek gerekir. Ülküye hayatta her şeyin gönlünce olmasını dileriz.
  1603 DİLEK UZSES
 3-R-01603-DILEK UZSES Sınıfımızca Lucie Maneje adıyla tanınan bu güzel arkadaşımız yaptığı espriler ve sempatikliği ile etrafındakilere kendisini sevdirmesini bilmiştir. Funda’nın ayrılmaz arkadaşı olan Dilek onunla birleştiği zaman şarkı küpü olur çıkar. Onların bulduğu şarkılar herkes tarafından benimsenir. Bu arkadaşımızın İstanbul sevgisi de dillere destandır, (es pecially NeclA). Sebebi bilinmez ama herkes ona «Arzu» diye seslenmekten büyük zevk alır! «Poliçe !! Let’s kiss» lAfıda Funda Dilek İkilisinin parolası haline gelmiştir. Teneffüslerde sınıfın ortasında çarliston yapmaya bayılan Dilek, bütün çabalarına rağmen Fundaya ayak uyduramamadadır. Bu çalışkan arkadaşımıza hayatta her şeyin gönlünce olmasını dileriz.
  1655 HÜRRİYET ÖZAYDIN
 3-R-01655-HURRIYET OZAYDIN Hürriyet, iyi yürekli, alçak gönüllü, ufak tefek, etrafa neşe saçan bir arkadaşımızdır. Fen dersleri hariç her dersi sever. Bu derste kendisini dinlenme odasında farz eder ve bol bol dinlenir. Bu yüzden en korkulu dakikaları sözlüye kaldırılmayı beklerken geçirir. Ayrıca Hürriyet I. sınıftan beri zayıflık rekortmenliğini başkasına kaptırmamıştır. Bu sevimli arkadaşımıza ömür boyu mutlu ve başarılı günler geçirmesini diliyoruz.
  1761 FEYZA ARIBAŞ
 3-R-01761-FEYZA ARIBAS Feyza, sınıfımızın Payidar, Banu üçlüsünün en neşelisidir. Banu’nun çok yemek yemesine çok kızar ve onun için arada sırada ufak tartışmalar yaparlar. (!)Feyza, her teneffüs tuvalete gitmesiyle de tanınmıştır. Bunun için Banu ve Payidar tuvalete gitmekten nefret ederler. Ayrıca kısa saçından dolayı bir hocamız ona «Fevzi» adını takmıştır. Müzik ve Aile Bilgisi derslerine aşırı bir ilgi duyar. (!) Geçen sene din kurslarının açılışını dört gözle beklemişti! Ne yazık ki umduğunu bulamadı. Feyza’nın bir özelliği de çok güzel resim yapmasıdır.
  1764 FİKRET GÜÇLÜER
 3-R-01764-FIKRET GUCLUER Fikriye adıyla tanınan Fikret herkes tarafından sevilen ve sayılan bir arkadaşımızdır. Onun en büyük özelliği muntazam giyinmesidir. Onu kravatı bağlanmamış, ceketi ütülenmemiş veya gömleği kirlenmiş olarak görmek imkAnsızdır. Ayrıca çok çalışkandır ve ödevlerini hiç aksatmaz, (aksatsa da fark ettirmez.) Derslerde çok uslu görünmesine rağmen teneffüslerde çok hareketli ve canlıdır. Kendisine hayat boyu mutluluklar dileriz.
  1814 CAN EMÜLER
 3-R-01814-CAN EMULER Sınıfımızın yakışıklı tiplerinden olan Can, genellikle «Canan» diye tanınır. Matematiği çok kuvvetli olan bu arkadaşımıza Tübitak Can’da diyebiliriz. Ayrıca kendisi Faik-Can-Ülkü üçlüsünün değişmez elemanlarındandır. Doğum günü partilerini hiç kaçırmaz ve «Bana göre plAk koymadınız ki dans edeyim», demeyi de hiç ihmal etmez. Derslerden fen ve matematiği, yemeklerden de her şeyi sever! Ayrıca iyi bir basketçi olduğunu da eklemek gerekir. Her fırsatta eski mümessillik yıllarını arayan Çan’ın en büyük hobisi Ülküyü kızdırmaktır. Bu sevimli profesörümüze hayatta her şeyin gönlünce olmasını dileriz.
  1816 FAİK EKEN
 3-R-01816-FAIK EKEN Arkadaşımız Faik, iyi huylu, çalışkan ve uslu bir çocuktur. Derslerine iyi çalışır ve bu yüzden notları yüksektir. Teneffüslerde arkadaşımız Ülküyü kızdırır, fakat bunu yaparken Ülkü ya öğretmene şikAyet ederse diye çok korkar. Güzel resim yapar. Bilhassa asker figürlerini çok iyi çizer. Futbolda da geri kalmaz. Yakından çektiği şutlarıyla tanınmıştır. Adeta bir matematik profesörüdür diyebiliriz. Bu çalışkan arkadaşımıza hayatı boyunca sonsuz mutluluklar ve başarılar…
  1864 HÜSEYİN NEFTÇİ
 3-R-01864-HUSEYIN NEFTCI Bu şirin arkadaşımız sınıfımızda «author» adıyla ün yapmıştır. Kız, erkek herkesin sevgilisi olan Hüseyin, aynı zamanda çok çalışkandır. Sınıfımızın en iyi aktör ve taklitçilerindendir. Ayrıca çok iyi bir avcı olup, bunun uğrunda her şeyini feda edebilir! İyi pinpon oynadığını da ilAve etmemiz gerekir. Sınıfımızda en güzel vücuda sahip olan bu ağırbaşlı, çalışkan, efendi arkadaşımıza hayat boyunca başarılar…
  1886 KUDSİ EROL
 3-R-01886-KUTSI EROL Kürşat adıyla meşhur olan bu arkadaşımız, sınıfımızın en centilmen, en arkadaş canlısı, en çalışkan öğrencilerindendir. Arkadaşlarımız kendisini çok sevdikleri için ona sık sık takılırlar. Pinpon salonunun delisidir. Bazı taklitleri ifadesiz yüzüyle çok güzel yapar. Öğretmenlerin bir türlü ismini öğrenememeleri yüzünden epey sıkıntı çeker. Bu çalışkan arkadaşımıza başarılar ve mutluluklar dileriz.
  1925 NAZAN FEYMAN
 3-R-01925-NAZAN FEYMAN Arkadaşımız Nazan, esmer, siyah gözlü; düzgün karakterlidir. Derslerde akıllı uslu, ders dışında çok neşeli, espritüel, hareketlidir. Müziği, bilhassa dans müziğini çok sever ve güzel dans eder. Buna rağmen okumayı sevmez. İnsanlarda görünüşe pek önem vermez. Sade kıyafetleri, kendisine yakışan bluejean’leri tercih eder. Hocaları ve arkadaşları tarafından sevilir, etrafı ile iyi geçinmesini seven bir arkadaşımızdır. Bundan sonraki yıllarda da bu arkadaşımıza muvaffakiyet dolu mutlu yıllar dileriz.
  1978 RASİM YILDIZ
 3-R-01978-RASIM YILDIZ Sınıfta herkes tarafından sevilen ve aranılan bir arkadaşımız olan Rasim, derslerini dikkatle dinleyen ve ödevlerini aksatmadan yapan bir öğrencidir. Ayrıca kendisine «Halim» de diyebiliriz. Newspaper meeting’lerde newspaperımıza hazırladığı Nasrettin Hoca fıkraları çok meşhurdur. Basketbol ve futbol oynamayı çok seven bu arkadaşımızın müzik dersinde üstün bir başarısı vardır. Rasim’e hayat boyu mutluluklar dileriz.
  2036 SERDAR GÖKSAL
3-R-02036-OSMAN GOKSAL Sınıfımızın şamata küpü Osman, öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımız tarafından çok çok sevilen bir öğrencidir. Onun yaptığı muziplikler dillere destan olmuştur. Fen derslerine karşı aşırı bir ilgi duyan Osman, deneylerine saatler vermekten çekinmez. Diğer namı ile «Bölükbaşı» ya hayat boyu başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2153 IŞIK KARACAOĞLU
 3-R-02153-ISIK KARACAOGLU Işık, mavi gözleri, sarı saçları ile hatırlanan çok tatlı bir arkadaşımızdır. Derslerini aksatmadan çalışır ve başarılı bir öğrencidir. Yaptığı tatlı şakaları ile herkesin kalbine girmeyi başarmıştır. Ona hayat boyu mutluluklar dileriz.
  2318 ERDAL GÜRGÖZE
 3-R-02318-ERDAL GURGOZE Erdal, sevimli, cana yakın, şirin bir arkadaşımızdır. Spor dallarının içinde en çok atletizmi sever. Ölçülü hareketleri ile kendisini çevresine sevdirmeyi bilmiştir. Hiç bir yemeği sevmez bu nedenle çok zayıftır. Yanında oturan kız arkadaşı Hürriyet ile her Allahın günü şaka mahiyetinde kavga eder. Koleksiyon yapmayı ve kitap okumayı ayrıca boş vakitlerinde müzik dinlemeyi çok seven bu arkadaşımıza ömür boyu başarılar dileriz.
  2385 VERDA DOĞULU
 3-R-02385-VERDA DOGULU Sınıfımızın sayılı çalışkanlarındandır. Arkadaş grubu arasında esprileriyle tanınır. Çok iyi bir kız olmakla beraber yumrukları herkes tarafından duyulmuştur. Güzel yüzü, uzun saçlarıyla herkesin sevgisini kazanmıştır. Çok kitap okur ve nefis İngilizce konuşur. Bu arkadaşımıza hayat boyu başarılar dileriz. Likes : Kitap, müzik, Dilek, LeylA, Emine. Dislikes : UkalAlık, Aile bilgisi dersi.
  2390 SİNA UÇKAN
 3-R-02390-SINA UCKAN Sınıfımızın en sessiz öğrencilerinden olan bu arkadaşımız ayrıca çok da çalışkandır. Fen öğretmeniyle araları çok iyidir. Çok şakacıdır, yapılan şakaları da kaldırır. İngilizce öğretmenimiz hep üzerinde süren savaşı bitiremediği için ona kızar. Sevgili «Desert» ımızın başarısının hep devam etmesini dileriz.
  2404 CENGİZ YÜCESAN
 3-R-02404-CENGIZ YUCESAN Cengiz zeki, çalışkan, terbiyeli bir arkadaşımızdır. Bütün sporları başarıyla yapan bu arkadaşımız en çok voleybol ve basketbolü sever. Boş vakitlerini çok iyi değerlendirmeyi bilen Cengiz’in bir de çok zengin bir pul koleksiyonu vardır. Kitap okumayı çok sever ve ayrıca çok oburdur. «En çok hangi yemeği seversin ?» diye sorarsanız, «Hepsini severim,» der. Buna karşılık hiç de şişman değildir. Bu cana yakın arkadaşımıza ömür boyu başarılar dileriz.
  2425 GÜLÇİN DİKENCİK
 3-R-02425-GULCIN DIKENCIK 3R’nin iyi kalpli, ağır başlı, çalışkan kızlarından olan Gülçin’in ideali her sene iftihara geçmektir. Hobisi İngilizce konuşmaktır. Mini skirt giymesini çok sever. En az dersleri kadar folklorda da başarılıdır. Paten kaymasını ve bisiklete binmesini çok seven Gülçin’e hayat boyu başarılar dileriz.
  2428 İSMET İMSET
3-R-02428-ISMET IMSET İsmet, sınıfımızın uzun boylu, esmer tiplerindendir. Derslerinin çok parlak olmamasına rağmen arkadaşlıkta üstüne yoktur. Kendisi aynı zamanda sınıf mümessilimizde. Arkadaşlarını ele vermemek için dayak yemeyi de göze alır. Buna rağmen Ali arkadaşımız ona (şimdi herkesin kullandığı) «Lürdane Bananas» adını takmıştır. Kendisine hayat boyunca başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2429 ESRA ÇETİNER
 3-R-02429-ESRA CETINER Esra, denince aklımıza şen, şakrak, güzel, tatlı bir kız gelir. Kitap okumasını sevmemesine rağmen genel kültürü geniştir. PlAğı, pikaba dinlemek için değil dans etmek için koyar. Ayrıca kendisine bluejean çok yakışır. Öğrenciliği süresince gösterdiği başarısının bütün hayatı boyunca devamını dileriz.
  2441 GÜLPERİ TENKER
3-R-02441-GULPERI TENKER Sınıfımızın cici kızlarından olan Gülperi, arkadaşları tarafından çok sevilir. Onu cana yakın ve içtenlik dolu konuşmaları ile bir yıllık meleği olarak nitelendirirsek yanılmış olmayız. Gülperi her şeyde olduğu gibi derslerinde de çok başarılıdır. İngilizce derslerini çok sever. Bu arkadaşımıza başarılar dileriz.
  2473 LEYLA DERYA
3-R-02473-LEYLÂ DERYA Sınıfımızın iki sarışınından biridir. Yeşil gözleri ve zekice esprileriyle hemen herkesin ilgisini çeker. En büyük özelliği be a young lady but play basketball or ete. with boys.. Arkadaşımız birçok derslerde sessiz durduğu halde bütün azgınlığını teneffüslerde gösterir ve İngilizce dersinde bir aslan kesilir. Ders dışı birçok faaliyete katılır. MeselA tenis, izcilik, hayvanları koruma kolu (hayvanlara esp. köpeklere karşı büyük sevgisi vardır.) LeylA’yı hafta sonları jean tipi pantolonsuz görmek imkAnsızdır. Akşam 24’lere kadar müzik dinler. Bu arkadaşımıza hayat boyu başarılar ve saadetler dileriz.
  2499 ZERRİN CELAYİR
3-R-02499-ZERRIN CELAYIR Zerrin, iyi huylu, herkesle çabuk dost olabilen bir arkadaşımızdır. Hakikatli ve kötü gün dostudur. Bu candan arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar ve başarılar dileriz.
  2503 FUNDA SONAR
3-R-02503-FUNDA SONAR Sınıfımızın Funda Dilek İkilisinin değişmez elemanlarından olan Funda, çok neşeli, sempatik ve orijinal kelimeler çıkarıp «Güzel Türkçe»mizi zenginleştiren (!) bir arkadaşımızdır. Nilüfer’in bütün plAklarını ezbere bilen Funda, her teneffüste Dilek ile birlikte şarkı söylemekten büyük bir zevk duyar. Apartman arkadaşlarını özellikle «Handan»ı anlata anlata bitiremez. Dilek ile birlikte yaptıkları muziplikler dillere destandır. Çok lezzetli mercimek köftesi yapan bu arkadaşımız konuşmalarına genellikle «Acaba şaapsaydım» diye başlar. Kahverengi saçlı, güzel gözlü Funda’ ya hayatta sonsuz başarılar ve mutluluklar dileriz.
  2523 BANU SOLMAZER
 3-R-02523-BANU SOLMAZER Banu, sınıfımızın Feyza, Payidar üçlüsünün değişmez elemanlarındandır. Günde üç kere öğlen yemeği yiyen bu arkadaşımız nasıl olur da şişmanlamaz hAlA bunun sırrına erememişizdir. Banu’nun meziyetlerinden bazıları da çalışmadan geçerli not alması ve üçlü grubun ast solisti olmasıdır. Her tür şarkıyı rahatlıkla söyleyebilir. Arada bir «haşin» ve de «gaddar» oluverir; gözü kimi seçerse (especially Begüm) Allahlık eder ve kendisi de ondan sonra bir iki dakikalık inzivaya çekilir. Arada bir Feyza’yla birlikte gülme krizine tutulurlarsa da kendisi bir az sonra ayılır, fakat kabak Feyza’nın başına patlar.
  2549 ASLI BAYCAN
 3-R-02549-ASLI BAYCAN Aslı, sınıfımızda cana yakınlığı ve iyi kalpliliğiyle tanınır. En başarılı olduğu dersler Sosyal Bilgiler ve bedendir. Müziğe karşı çok yeteneklidir. Sesi çok güzel olup, çok da güzel piyano çalar. Bu sevimli arkadaşımıza hayat boyu başarılar diler her zaman mutlu olmasını temenni ederiz.
  2565 AYŞİM ASLANTAŞ
 3-R-02565-AYSIM ASLANTAS Çevresine, arkadaşlarına yararlı olmayı gaye edinen Ayşim 3-R’nin ince, uzun boylu kızlarındandır. İngilizce kitap okumaktan, batı müziğinden ve iyi giyinmekten hoşlanır. Çiçekler, kanaryalar en zevkli uğraşılarıdır. İdeali psikolog olmaktır.
  2611 EMİNE KÜÇÜKSAKARYA
3-R-02611-EMINE KUCUKSAKARYA Emine deyince akla neşe dağıtan, tatlı, entellektüel bir kız gelir. Derslerinde büyük bir gayret gösterir. Yeşil gözlü, orta boylu, güzel mi güzel bir kızdır. Kitaplık koluna bakar ve işini hiç aksatmaz. Herkesin yardımına koşmayı sever. Büyüyünce çocuk doktoru olmak istemektedir. Hayatta her zaman başarılar dileriz.
  2637 PAYİDAR ŞENAYDIN
 3-R-02637-PAYIDAR SENAYDIN Payidar, iyi kalpli, tatlı bir arkadaşımızdır. Arka sırada oturur ve derslerinde oldukça başarılıdır. Öbür adı YadigAr olan arkadaşımıza bu ismi Aile bilgisi hocası takmıştır. Mümessilimizdir ve günün nöbetçilerini yazdıktan sonra işi biter, (zavallı İsmet) Eskinin basketbolcusu, yeninin ciritcisi Payidar, başarılı bir sporcudur. Derslerden kimyayı sever. Pop müziğinden de geri kalmaz. Likes : Patatesin her türü ve chocella. Dislikes : Soğuk espriler ve sulu şakalar. Mutluluklar dileriz, neşeli Payidar’a…
  2855 ZERRİN CECELİ
 3-R-02855-ZERRIN CECELI Zerrin, tatlı ve sempatik hareketleriyle bütün sınıfın sevgisini kazanmıştır. En arkada oturduğu için dersle pek ilgilenmez. Fenle arası iyi değildir. Fakat matematiği sever. Resmi çok güzeldir. Neşelidir fakat kızdığı zaman onu yatıştırmak imkAnsızdır. Her an patlamaya hazır bir barut gibidir. Cicibici ve sevimli haliyle dikkati çeker. Kendisine ömür boyu mutluluklar…
  2858 NAFİ CEMAL TOSYALI
 3-R-02858-NAFI TOSYALI Kendisi tarih ansiklopedisi olup çok sevilen bir arkadaşımızdır. Tarihten derse kalktığı zaman uzun uzun nutuklar çekmeye bayılır. Bir tek özelliği soyadının Tosyalı olup, kendisinin Tosya ile ilgisi olmayışıdır. Bu sevimli tarihçimize hayat boyu başarılar dileriz.
  2932 NECİP DOĞANAKSOY
 3-R-02932-NECIP DOGANAKSOY Necip, sınıfımızda herkes tarafından sevilen bir arkadaşımızdır. Esmer, siyah saçlı, yeşil gözlü ve orta boyludur. Oldukça zekidir ve yaptığı tatlı esprileri ile hepimizi güldürür ve neşelendirir. Boş zamanlarında kitap okumayı, hafta sonlarında da sinemaya gitmeyi sever. Gelecekte makina mühendisi olmak isteyen bu sevimli arkadaşımıza başarılar dileriz.
  2939 DİLEK TAŞKIRAN
 3-R-02939-DILEK TASKIRAN Sınıfımızın sevimli kızı Dilek, muzlu çikolataya (Onun deyimiyle muzlu kuçulataya) olan aşırı sevgisinden dolayı LeylA’nın alaylarına hedef olur. Derslerde sınıfın en arka köşesinde bizim loca dediğimiz bölümde oturduğu halde dikkatini derslerden ayırmaz. Aile bilgisi dersine aşırı bir sevgisi vardır… (!!!) Arkadaşımızın yeni şeyler alma merakından dolayı Ankara’daki bütün dükkAn sahipleri onu tanır. Dileği her zaman son moda bir ayakkabı veya pantolonla görebiliriz. Bu sevimli arkadaşımıza hayat boyu başarılar ve saadetler dileriz.
  3030 ERGUN ÇEVİKEL
 3-R-03030-ERGUN CEVIKEL Kapı büyük bir gıcırtıyla açıldı ve içeri son derece ciddi tavırlı bir arkadaş girdi. Bir kaç dakika sonra yeri olan dip köşeden bu ciddi arkadaştan beklenmeyen sesler gelmeye başladı. Dışı ile içi apayrı olan Ergun çok da iyi futbol oynar. Saçları devamlı kısadır. Bu yüzden takılmalara dayanmak zorundadır. Müzik dersini çok (!) sever. Kızgın kızgın bağırması ünlüdür ve çoğunlukla hedef Ali olur. Sevgili arkadaşımıza hayatta başarılar dileriz.
  3248 SUAT GİRAY
3-R-03248-SUAT GIRAY Sevgili arkadaşımız Suat, ileriki yıllarda çalışkanlığı ve terbiyeli oluşu ile hatırlayacağımız çok sevdiğimiz iyi kalpli bir arkadaşımızdır. Basketbolü ve futbolu çok sevmektedir. Onun için boş vakitlerini spor yapmak ve kitap okumakla geçirir. 3R sınıfına bu yıl gelmesine rağmen iyi hareketlerinden dolayı kendisini sevdirmesini bilmiştir. İleride elektrik mühendisi olmak isteyen bu arkadaşımıza hayatı boyunca mutluluklar dileriz.