HAKAN GÜLEY 17 Kasım 2013
GENÇ MEŞALE 1974  /  3-A 840
Hakan 3A’nın en neşeli ve şakacı tiplerindendir. Derslerde hocalara yetiştirdiği espirili ve yerinde cevapları ile tanınır. Dört yıldır en ön sıraya demir atmış, fakat kopya dalında yaptığı, ihtisas ve bitirdiği dört kopya üniversitesi sayesinde sıkıntıya düşmemiştir. Tahtaya kalkanların başvurdukları, ilkyardım merkezi her zaman Hakan’dır. Aynı zamanda sporda özellikle, basketbol ve pinponda oldukça başarılıdır. Yıl sonlarında ders kaynatma ustası olan aşçılarımızdandır. Bütün hocaların ve hepimizin büyük sempatisini kazanmış olan neşeli arkadaşımıza hayat boyu başarı ve mutluluklar dileriz.
TORCH 1977  /  3-H 2944
Hakan, III-H’a bu yıl takılmış ve takılır takılmaz da 42 masum yavrunun (!) babalığını üstüne alarak okulda “baba” ünvanına kaymış ve aynen kabullenmiştir. Okul dışında hemen her salise doludur, ve büyük bir olasılıkla “grubuyla” “yoharıya” takılmıştır. Buna rağmen dersleri ….. BAHSEDİLMEZ (!) Kendimiz bu gibi ufak hesaplara önem vermediğimiz için, burada Hakan’ın derslerinden bahsetmenin alemi yoktur.
Hakan çok insalcıldır, aynen free’dir. Hiç korkmaz ha, gider istediği yere veya şahısa aynen takılır ve yazılır. Bu sebeple çok sevilen ve aranılan bir dostumuzdur. Okulunun 89 hocasının yayınladığı ve “Hakan’ın bu yıl iyice dağıttığını ve bu gidişe bir son verilmesi gerektiğini” bildiren ortak bildiriye karşı, Hakan hala dağıtmadığını iddia etmektedir.
Hakan’ın espritüel mizacına uymak için yazdığımız bu biraz “hafif” yazı aslında size ancak Hakan’ı biraz anımsatabilmiştir. Gerçekte Hakan hakikaten efendi, zeki ve harbi delikanlıdır.
Yüksek öğrenim ve daha sonraki yaşamında başarılı ve hep onu tanıdığımız gibi olmasını dileriz.